Za niecałe dwa tygodnie w warszawskim klubie Proxima wystąpi znakomity hard rockowy zespół z Irlandii Północnej – The Answer.

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej rocznicowe wznowienie debiutanckiej płyty „Rise” z 2006 roku, która ukazała się w czerwcu. A jeszcze w tym roku usłyszymy zupełnie nowy materiał zespołu.

Album „Solas” ukaże się 14 października, a za jej produkcję odpowiada, podobnie jak to było przy „Rise”, duet Andy Bradfield / Avril Macintosh. Polski koncert The Answer już 7 sierpnia w warszawskiej Proximie.

Zanim jednak muzycy wejdą na scenę, publiczność rozgrzeją dwa znakomite polskie zespoły – RusT i Superhalo.

The Answer to zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes z graniem typowym dla XXI wieku. Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów. Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności.

To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii. Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach – do fanów The Answer zaliczają się między innymi Jimmy Page (Led Zeppelin) i Joe Elliott (Def Leppard).

17 czerwca ukaże się specjalna, rocznicowa edycja debiutanckiego albumu „Rise” (2006), którą będzie wspierać promocyjnie trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble pod zabudowe gniezno

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!