Josef Salvat gwiazdą główną tegorocznego MUZOFEST – urodziny radia MUZO.FM !

Josef Salvat
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Josef Salvat na pierwszym koncercie w Polsce! Autor przebojów “Open Season”, który pogodził zarówno fanów brzmień indie, pop i łagodnej muzyki tanecznej nareszcie wystąpi w naszym kraju.

Zobaczyć go będzie można 21 października w warszawskiej Stodole – jego występ uświetni obchody drugich urodzin radia MUZO.FM, które jest również patronem jego wydanej na początku tego roku płyty “Night Swim”.

Album zawiera także single “Till I Found You” i “Paradise”, które podbiły listy przebojów, a wersja deluxe również słynny cover “Diamonds” Rihanny, dzięki któremu Josef pod koniec 2014 roku stał się prawdziwą “sensacją” Internetu.

21 Października w klubie Stodoła na żywo wystąpi też formacja Seafret, Kasia Kowalska i Lorein.

O australijskim wokaliście Josefie Salvacie usłyszeliśmy pod koniec 2014 roku roku dzięki “idealnemu” pop-przebojowi “Open Season”. Kiedy rok później 2015 artysta nakręcił do niego teledysk żartujący z muzycznego show-biznesu, utwór nabrał nowej popularności.

Wydany w lutym 2016 r. album “Night Swim”, oprócz “Open Season” zawiera jeszcze wszystkie wydane w międzyczasie single – “Huster”, “Till I Found You” i ostatni singiel “Paradise”, również z satyrą na showbiznes w warstwie fabularnej.

Muzykę na płycie angielskie media określiły jako “euforyczny pop” czy “wieczorny soul nadziewany elektroniką”: w rzeczywistości jest to najwyższej jakości muzyka środka – od oryginalnie zaaranżowanych ballad po podbite tanecznym bitem numery, które powodują szybsze bicie serce.

Wszystko spajają świetne melodie, chwytliwe refreny i rozmarzony nieco wokal Josefa, w którym zakochała się już większość krajów w Europie. To jeden z najciekawszych “inteligentnych” popowych albumów ostatnich miesięcy!

Album ukazał się w wersji standardowej (12 utworów) na CD i LP oraz z wersji CD Deluxe (z 4 dodatkowymi utworami).

POSŁUCHAJ SINGLA
JOSEF SALVAT – OPEN SEASON

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » powiększanie biustu