Josef Salvat – premiera debiutanckiego albumu już 19 lutego!

O australijskim wokaliście Josefie Salvacie usłyszeliśmy pod koniec 2014 roku roku dzięki ‘idealnemu’ pop-przebojowi “Open Season” (znanego w Polsce m.in. z anteny radiowej Trójki).

Kiedy rok później 2015 artysta nakręcił do niego teledysk żartujący z muzycznego show-biznesu, utwór nabrał nowej popularności.

Teraz, w 2016 dostępny jest wreszcie na debiutanckiej płycie Josefa “NIght Swim”, która oprócz “Open Season” zawiera jeszcze wszystkie wydane w międzyczasie single – “Huster”, “Till I Found You” czy najnowszy singiel “Paradise”.

Muzykę na płycie angielskie media określiły jako ‘euforyczny pop’ czy ‘wieczorny soul nadziewany elektroniką’ : w rzeczywistości jest to najwyższej jakości muzyka środka – od oryginalnie zaaranżowanych ballad po podbite tanecznym bitem numery, które powodują szybsze bicie serce.

Wszystko spajają świetne melodie, chwytliwe refreny i rozmarzony nieco wokal Josefa, w którym zakochała się już większość krajów w Europie (artysta w 2014 r. zagrał wyprzedaną trasę po Starym Kontynencie, na początek roku 2015 planuje jej drugą część).

To jeden z najciekawszych ‘inteligentnych’ popowych albumów ostatnich miesięcy!

Album ukazuje się w wersji standardowej (12 utworów) na CD i LP oraz z wersji CD Deluxe (z 4 dodatkowymi utworami – wśród nich brawurowe wykonanie przeboju ‘Diamonds’ Rihanny, które stało się prawdziwą sensacją w Internecie).

ZOBACZ TELEDYSK
JOSEF SALVAT – PARADISE

ZOBACZ TELEDYSK
JOSEF SALVAT – OPEN SEASON

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!