MUZOTAKTMUZYKANowy singielTen Typ Mes ma nowy singel. Ty wybierzesz zakończenie

Ten Typ Mes ma nowy singel. Ty wybierzesz zakończenie
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ten Typ Mes wszedł na wyższy poziom interakcji z fanami. To oni zdecydują o ostatecznym kształcie jego nowego singla “Czy ty to ty?”.

W nagraniu może pojawić się gość bądź Ten Typ Mes sam wykona finał kawałka. Jak będzie, zadecydują słuchacze. Do współpracy muzyk zaprosił takich artystów jak Maria Peszek, VNM, Ras, Stasiak czy Emil Blef.

REKLAMA

– Nagrałem tu numer “Czy ty to ty?”, w którym zastanawiam się kim jestem, skąd pochodzę i jak skończę – czytamy na stronie.

– No właśnie, jak skończę? Spytałem o to również znajomych artystów. Nagrali swoje wersy, a Ty pomóż mi wybrać najlepsze. Do wyboru masz 10 końcówek utworu. Wersja wybrana i zapisana najwięcej razy trafi ostatecznie na moją dziesiątą płytę pt. “Ała.”.

Materiały promocyjne partnera

Finał akcji wyznaczono na na 4 października, wtedy wystartuje również preorder edycji limitowanej “Ała.” z felietonami Mesa oraz zostanie opublikowany klip do utworu “Czy ty to ty?”.

“Ała.” będzie dziesiątym albumem artysty. To longplay, który połączy tropy “Kandydatów na szaleńców” i “Trzeba było zostać dresiarzem”. Premiera krążka została wyznaczona na 4 listopada.

Ten Typ Mes naprawdę nazywa się Piotr Szmidt. To polski raper, producent, DJ i felietonista. Jest autorem złotych płyt “Kandydaci na szaleńców” (2011) i “Trzeba było zostać dresiarzem” (2014). Za drugą z wymienionych otrzymał nominację do Fryderyka. Na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Pezet, Pyskaty, Numer Raz, WhiteHouse, Fu, Szybki Szmal, Nowator, Wdowa czy Onar.

Ten Typ Mes będzie jednym z gości na nadchodzącej trasie Dawida Podsiadło, “Andante Cantabile Tour”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA