Premiera: Ten Typ Mes – Tymczasem (Poczuć się dobrze) – teledysk 360*

Ten Typ Mes prezentuje nowoczesny teledysk. Wideo zostało zrealizowane w formacie 360°.

– To było takie przeżycie, że kompletnie nie pamiętam tych czterech minut – opowiadał na gorąco Ten Typ Mes po zejściu ze sceny. Kilka dni prób, ponad 80 statystów i aktorów, kilkanaście różnych lokacji w jednej scenografii, a na koniec…

Przedsięwzięcie, realizowane przy współpracy z EB, faktycznie było szalone: kręcony jednym ujęciem kamery 360°, bez dubli i cięć, czterominutowy klip na żywo transmitowany w Internecie. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było!

W nowym kawałku, „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”, Ten Typ Mes wraca do początków kariery i współzałożonej przez siebie wytwórni Alkopoligamia – a w klipie pojawiają się osoby i wydarzenia, o których nawija.

Nie zabrakło nawet wbitej w ścianę połówki starej Skody Favorit (fury w ekipie: Skoda, Honda, Matiz – rapuje Mes o spotkaniu z Witkiem Michalakiem i Łukaszem Stasiakiem) i białego misia z klipu „LOVEYOURLIFE”.

– To było jak kilka spektakli teatralnych jednocześnie – opowiada Ten Typ Mes o fabule klipu. – To ewidentnie najbardziej skomplikowany teledysk, jaki zrobiłem.

Ten Typ Mes naprawdę nazywa się Piotr Szmidt. To polski raper, producent, DJ i felietonista. Jest autorem złotych płyt “Kandydaci na szaleńców” (2011) i “Trzeba było zostać dresiarzem” (2014). Za drugą z wymienionych otrzymał nominację do Fryderyka. Na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Pezet, Pyskaty, Numer Raz, WhiteHouse, Fu, Szybki Szmal, Nowator, Wdowa czy Onar. Jego ostatnia płyta – “AŁA!” – miała premierę jesienią 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

ZOBACZ TELEDYSK
TEN TYPE MES – TYMCZASEM (POCZUĆ SIĘ DOBRZE)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!