Agnieszka Twardowska pracuje nad drugim singlem!

Agnieszka Twardowska
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Agnieszka Twardowska, gwiazda programów Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz The Voice of Poland pracuje nad drugim singlem!

Agnieszka to wszechstronna artystka o głosie, którego zdecydowanie można pozazdrościć. Z jednej strony zakochana w nastrojowych balladach, z drugiej znakomicie czująca rytmiczną muzykę, pop.

Swoim talentem i charyzmą zaskoczyła jury popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Widzów przekonała swoimi wszystkimi metamorfozami, w tym nad wyraz wiarygodną metamorfozą Ellie Goulding i utworem “Love me like you do” pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej filmu 50 Twarzy Grey’a.

W mediach wielokrotnie wspominano, iż Agnieszka ma „głos jak anioł”, a teraz ów Anioł przychodzi do fanów z nowym, już SWOIM materiałem!

Pierwszy singiel artystki podbił serca internautów w listopadzie zeszłego roku. Utwór “Slow Down”, to autorska piosenka Agnieszki (napisała do niego zarówno tekst jak i muzykę), a jego wakacyjny remix powstał przy współpracy z Paulem Damixie – uznanym producentem i dj, zdobywcą tegorocznej nagrody iHeart Radio 2016 Remix Award (Remix of the Year) w Miami, za remix utworu “Hello” z repertuaru Adele.

Drugi singiel promujący debiutancką płytę artystki pojawi się już 10 października tego roku!

Utwór zatytułowany “Już Wiem” to silna propozycja na listy przebojów. I choć na efekt finalny trzeba będzie jeszcze poczekać blisko 3 tygodnie, to Agnieszka już dziś uchyla rąbka tajemnicy publikując relację z making of do teledysku.

Poza intensywnymi pracami nad debiutanckim albumem, Agnieszka koncertuje z zespołem oraz solo z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Wspiera też liczne fundacje (w tym m.in. WOŚP, Akademię Przyszłości, Fundację Serca Bicie oraz Wolontariat UM Bydgoszcz).

Nie wątpimy, że Agnieszka Twardowska utworem „Już wiem”, szybko wdrapie się na listy przebojów! Tymczasem obejrzyjcie, jak przebiegały prace nad teledyskiem.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele podłogowe