MUZOTAKTTeledyski„RGB” – premiera klipu Spring Rolls z Marcinem Kwaśnym!

„RGB” – premiera klipu Spring Rolls z Marcinem Kwaśnym!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Dziś ma miejsce premiera najnowszego klipu zespołu Spring Rolls! Gościnny udział w teledysku do utworu „RGB” wziął aktor Marcin Kwaśny, odtwórca głównych ról w filmach „Rezerwat”, „Historia Roja”, czy „Pilecki”.

– Singiel RGB jest piosenką, która zapowiada naszą debiutancką płytę – mówi wokalista, Artur Łukasik. – Na razie nie zdradzamy zbyt wielu szczegółów. Możemy jedynie powiedzieć, że piosenki są już na ukończeniu, a premierę przewidujemy na przełom roku 2016 i 2017.

REKLAMA

Zarówno singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – dodaje.

W teledysku gościnny udział wziął 37-letni aktur Marcin Kwaśny, który ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja” (zagrał brata tytułowego “Roja”), „Pilecki” (dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim), czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” i „Dwie strony medalu”.

Materiały promocyjne partnera

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja ma na swoim koncie singel “Desinger” z 2013 roku oraz trzyutworowe demo “New born” (2014). Oba wydawnictwa spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Zespół intensywnie koncertuje.

– W miniony weekend zakończyliśmy serię tegorocznych koncertów plenerowych. Jednym z milszych występów, który wspominamy był ten, podczas którego mieliśmy przyjemność supportować Kasię Kowalską na rynku starego miasta w Sandomierzu.

Obecnie przygotowujemy się do jesiennych występów klubowych. W najbliższym czasie będzie można nas zobaczyć i posłuchać w Krakowie, a następnie Lublinie. Po wszystkie szczegóły, jaki i dalsze daty koncertów serdecznie zapraszamy na naszego facebooka, czy też stronę internetową – zachęcają muzycy.

ZOBACZ TELEDYSK
SPRING ROLLS – RGB

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA