Autor “Rodziny Soprano” pisze dla Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jennifer Lopez znalazła scenarzystę swego nowego filmowego projektu, w którym wcieli się w szefową kartelu narkotykowego Griseldę Blanco. Projektem zajmie się znany z pracy przy “Rodzinie Soprano” Terence Winter.

Jennifer Lopez, wokalistka i aktorka zagra w realizowanym przez HBO obrazie Griseldę Blanco, znaną jako “kokainową matkę chrzestną”. Zmieniła ona handel narkotykami w Stanach Zjednoczonych w latach 70. i 80. minionego wieku. Stała się najpotężniejszą kobietą w tym kryminalnym światku.

Jennifer ma nie tylko zagrać główną rolę, ale również będzie pełnić obowiązki producenckie.

– Od lat fascynowało mnie życie tej zepsutej i skomplikowanej kobiety – mówi artystka. – Zjednoczenie sił z HBO, żeby przenieść jej historię na ekran, było świetnym pomysłem.

Data premiery nie jest jeszcze ustalona.

Terence Winter to autor scenariuszy seriali “Rodzina Soprano”, “Zakazane imperium” i “Vinyl”. Ostatnio rozpoczął pracę nad nową wersją tekstu kryminału “Człowieka z blizną” (“Scarface”), a także szykuje teksty filmów biograficznych, które przybliżą życie LeBrona Jamesa, Mike’a Tysona oraz Andy’ego Warhola.

Obecnie Jennifer Lopez można oglądać w serialu “Shades of Blue”. Ostatni krążek Amerykanki, “A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!