Ten Typ Mes: Słuchacze wybrali VNM-a na płytę!

Ten Typ Mes
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ten Typ Mes pozwolił, by fani zdecydowali o ostatecznym kształcie jego nowego singla, “Czy ty to ty?”. Głosami większości zwyciężyła wersja z udziałem VNM-a.

– Nagrałem numer “Czy ty to ty?”, w którym zastanawiam się kim jestem, skąd pochodzę i jak skończę – tłumaczył wcześniej muzyk. – No właśnie, jak skończę? Spytałem o to również znajomych artystów. Nagrali swoje wersy, a Ty pomóż mi wybrać najlepsze. Do wyboru masz 10 końcówek utworu. Wersja wybrana i zapisana najwięcej razy trafi ostatecznie na moją dziesiątą płytę pt. “Ała.”.

Swoje wersy nagrali Maria Peszek, VNM, Ras, Stasiak czy Emil Blef. Najbardziej spodobała się propozycja VNM-a i to on znajdzie się na nadchodzącym albumie Typa “Ała.”.

Do nagrania powstał teledysk, który zrealizował odpowiedzialny również za muzykę Mateusz Gudel. Wideo ukazuje Warszawę oczami Mesa, miejsca dla niego ważne, podróż w czasie i przestrzeni. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Dziś, 4 października, startuje preorder edycji limitowanej “Ała.” z felietonami Mesa.

“Ała.” to longplay, który połączy tropy “Kandydatów na szaleńców” i “Trzeba było zostać dresiarzem”. Premiera krążka została wyznaczona na 4 listopada.

Ten Typ Mes naprawdę nazywa się Piotr Szmidt. To polski raper, producent, DJ i felietonista. Jest autorem złotych płyt “Kandydaci na szaleńców” (2011) i “Trzeba było zostać dresiarzem” (2014). Za drugą z wymienionych otrzymał nominację do Fryderyka. Na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Pezet, Pyskaty, Numer Raz, WhiteHouse, Fu, Szybki Szmal, Nowator, Wdowa czy Onar.

Ten Typ Mes będzie jednym z gości na trasie Dawida Podsiadło, “Andante Cantabile Tour”.

ZOBACZ TELEDYSK
TEN TYP MES – CZY TY TO TY? + VNM – AŁA

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!