Adele kocha Bon Iver

Adele
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Adele niezbyt często dzieli swoimi wrażeniami. Dla Bon Iver zrobiła wyjątek.

Angielka przyznała, że jest ogromną fanką zespołu Justina Vernona i ich najnowszej płyty, “22, A Million”. – Bon Iver to jedna z prawdziwych miłości mego życia – napisała gwiazda na Instagramie, zamieszczając okładkę płyty. – Za każdym razem.

Artystka już wcześniej nie szczędziła pochwał pod adresem amerykańskiej grupy i jej wokalisty. – Moje serce było poruszone, odkąd usłyszałam jego głos w “re:stacks” – mówiła kilka lat temu.

Adele ma na koncie trzy albumy “19” (2008), “21” (2011) i “25” (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów. Ostatnia płyta Angielki osiągnęła w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż longplay “25” kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój “Skyfall” do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

Dowodzony przez Justina Vernona projekt Bon Iver zadebiutował płytą “For Emma, Forever Ago”, proponując proste folkowe piosenki. Drugie dzieło formacji, “Bon Iver, Bon Iver” z 2011 roku, okazało się niespodziewanym sukcesem, którego zwieńczeniem była nagroda Grammy. Longplay “22, A Million”, będący trzecim w dorobku Amerykanów, ukazał się 30 września.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa