MUZOTAKTNEWSYHotPlotaAdele chce zostać na stałe w USA? Artystka porzuciła plan zjednoczenia dwóch domów w Londynie

Adele chce zostać na stałe w USA? Artystka porzuciła plan zjednoczenia dwóch domów w Londynie
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Adele miała w planach połączyć dwa domy w Londynie, tworząc tym samym ogromną rezydencję. Artystka rozpoczęła bowiem projekt w 2019 roku, jednak do tej pory nie była w stanie go zrealizować.

Kilka lat temu 33-letnia Adele wyznała, że planuje połączyć swoje dwa domy o wartości 11 milionów funtów, które posiada w Londynie. Piosenkarka chciała bowiem uzyskać w ten sposób ogromną i przestronną rezydencję. Niestety w ciągu trzech lat brytyjska piosenkarka nie ruszyła projektu, a według najnowszych informacji – niczego już nie planuje z tym robić.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Adele chce na stałe zamieszkać w Stanach Zjednoczonych?

Bliski przyjaciel artystki w rozmowie z The Sun przyznał, że Adele nie ma już czasu na rozpoczęcie projektu. Tym bardziej, że stosowna umowa wygasa za siedem tygodni. Co więcej, obecny partner wokalistki, Rich Paul chciałby, aby Adele pozostała już na stałe w Stanach Zjednoczonych.

Jej plan przekształcenia dwóch domów w jeden całkowicie zniknął. W 2019 roku otrzymała zgodę na rozpoczęcie prac, które musiały zostać zakończone w ciągu trzech lat od podpisania umowy. Chociaż w zeszłym roku ogłoszono, że prace mają się rozpocząć, absolutnie nic się w tej sprawie nie dzieje. Oba domy nie zostały dotknięte i nie wykonano żadnych dalszych prac. Sąsiedzi Adele byli oczywiście zadowoleni, że nie muszą znosić hałasu, ale niektórzy z nich byli trochę zdezorientowani tym, co planuje artystka – zdradza informator The Sun.

Adele marzyła o sypialni o powierzchni 93 metrów kwadratowych

Materiały promocyjne partnera

Plany Adele były jasne. Po pierwsze wokalistka chciała ogromnej sypialni, jej łączna powierzchnia miała wynosić aż 93 metry kwadratowe. Po drugie artystka planowała dużą piwnicę i garaż z wystarczającą ilością miejsca na dwa samochody.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

W ubiegłym roku Adele zainwestowała blisko 11 milionów funtów w elegancką posiadłość w Kensington. Na początku bieżącego roku została również właścicielką mieszkania w zachodnim Londynie, za które dała dziewięć milionów funtów.

Do tego dochodzi jeszcze posiadłość w Beverly Hills, którą zakupiła za blisko 6,5 miliona funtów. Ostatnio gwiazda przyznała, że myśli o pozostaniu w Stanach Zjednoczonych. Zasugerowała również, że wraz Richem Paulem myśli o założeniu rodziny. Przełożyła też swoje najbliższe koncerty na drugą połowę tego roku, zaznaczając, że potrzebuje przerwy.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA