MUZOTAKTKsiążki muzyczneHistoria Ringo Starra w księgarniach

Historia Ringo Starra w księgarniach
H

REKLAMA
REKLAMA

9 listopada ukaże się biografia jednego z największych perkusistów świata, Ringo Stara.

„Ringo” to pierwsza tak dokładna opowieść o życiu i karierze perkusisty The Beatles – od naznaczonego chorobami dzieciństwa przez życie w blasku sławy i trudny, pełen sprzecznych emocji okres po rozpadzie zespołu aż po powrót na szczyt, gdy po latach problemów oraz walki z nałogiem Ringo odrodził się jako jedna z najbardziej cenionych i uwielbianych legend rock and rolla.

Swoją grą Ringo wyznaczał rytm całego pokolenia, a ikoną rocka pozostaje do dziś. Z jakiego powodu przybrał pseudonim? Czy podczas spotkania z królową Elżbietą II był naćpany? Dlaczego The Beatles ukrywali jego odejście z zespołu? Jakie konsekwencje miała odmowa wizyty u filipińskiego dyktatora? Kim tak naprawdę jest Ringo Starr? Odpowiedzi na te wszystkie pytanie znajdziemy w książce.

REKLAMA

Autorem „biografii człowieka, który wyznacza rytm” jest Michael Seth Starr. Od 1995 roku reporter telewizyjny oraz felietonista w „The New York Post”. Twórca filmografii Petera Sellersa oraz wielu biografii, m.in. Joeya Bishopa, Raymonda Burra, Bobby’ego Darina czy Redda Foxxa.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA