MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyWschodząca gwiazda hip-hopu po raz pierwszy w Polsce

Wschodząca gwiazda hip-hopu po raz pierwszy w Polsce
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W listopadzie po raz pierwszy w Polsce wystąpi Kevin Gates, amerykański raper, będący wschodzącą gwiazdą hip-hopu. Koncert odbędzie się w warszawskiej Progresji.

Kevin Gates wystąpi na dużej scenie Progresji 6 listopada 2016 roku. Amerykanin pojawi się na scenie o godzinie 20:00. Bilety kosztują od 69 zł (przedsprzedaż) do 99 zł (w dniu koncertu).

REKLAMA

Kevin Gates naprawdę nazywa się Marcellus Kevin Gates i działa od 2007 roku, ale zadebiutował pełnowymiarowym albumem dopiero w roku 2016. W styczniu ukazał się jego album “Isiah”, który dotarł do drugiej pozycji na liście “Billboardu” i zdążył od premiery pokryć się platyną w USA.

Raper pochodzi z Baton Rouge w Luizjanie. Jako swoich idoli wymienia takich przedstawicieli hip-hopu jak Nas, Notorious B.I.G., Jay-Z, Tupac Shakur, Eminem. Kilkanaście miesięcy temu Kevin wraz z żoną przeszedł na islam, po czym odbył pielgrzymkę do Mekki.

Materiały promocyjne partnera

Gates ma do tej pory na koncie kilka przebojów, w tym “2 Phones”, “Really Really” oraz “I Don’t Get Tired”. Dwa pierwsze pokryły się w USA podwójną platyną, trzeci złotem.

Wśród twórców, z którymi współpracował Kevin Gates są Trey Songz, Ty Dolla $ign, a także Jamie Foxx.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA