Kategoria Debiuty

Erith prezentuje swój pierwszy teledysk do utworu “Pośród Traw”

Wojownicy Aikido, mnóstwo zieleni i intrygujące wnętrza starej opuszczonej fabryki – pierwszy teledysk Erith jest już gotowy!

Klip Erith do utworu „Pośród traw” kręcony był w Łodzi pod koniec sierpnia. Jest to kolejny bardzo ważny krok w karierze młodej gliwiczanki, która koncertując w całej Polsce podbija serca coraz większej liczby słuchaczy!

„Żyjemy pośród traw, chronimy cały świat” jak mantra rozbrzmiewają słowa najnowszego singla Erith.

22-letnia artystka od samego początku swojej kariery zwraca uwagę na to, że dobrze jest żyć zgodnie z naturą i szanować to, co daje ludziom przyroda: „Kocham zwierzęta. Mam trzy koty, psa i nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą krzywdzić tak niewinne istoty. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i w związku z tym, często widzę, jak bardzo zaśmiecone są lasy i inne piękne miejsca, o które powinniśmy dbać”.

Artystka niedawno użyczyła swojej muzyki do filmu. „To był zupełny przypadek. Jesienią zeszłego roku w pewnym pubie odbywało się nagranie telewizyjne.

Śpiewałam „Where’s the moon” i udzielałam wywiadu. Okazało się, że podczas nagrania w lokalu jadł sobie pizzę reżyser – Paweł Podlejski, któremu tak spodobała się moja muzyka, że postanowił zaproponować mi współpracę.”

W produkcji został wykorzystany utwór „Waiting for the Instinct” i „Anwei”, który Erith napisała na potrzeby filmu. Premiera „Pociechy” odbędzie się 5 listopada w katowickim kinie Kosmos.

Wiemy też, że już od pewnego czasu trwają prace nad kolejny teledyskiem Erith, lecz nie znamy jeszcze daty jego publikacji. Udało nam się ustalić, że materiał jest już nagrany. Teraz czas na postprodukcję. Erith cały czas koncertuje i to właśnie jej występy na żywo robią na jej fanach największe wrażenie.

W najbliższym czasie zagra koncert w gliwickim klubie Spirala (28.10). Wystąpi też jako support Julii Marcell w Łodzi (29.10) i w Krakowie (05.11), a także we Wrocławiu, gdzie zaprezentuje swój repertuar przed zespołem Xxanaxx (10.11).

ZOBACZ TELEDYSK
ERITH – POŚRÓD TRAW

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Dowiedz się więcej na temat: Erith
Redakcja MUZOTAKT.pl