Dustin ze “Stranger Things” jak Technotronic. Gaten Matarazzo w reklamie

Gaten Matarazzo w reklamie

Gaten Matarazzo, jeden z młodych gwiazdorów serialu “Stranger Things”, ponownie zaprezentował swój muzyczny talent.

Aktor wystąpił w reklamie Old Navy. Spot nawiązuje do teledysku “Pump Up the Jam” zespołu Technotronic. Matarazzo, czyli serialowy Dustin, świetnie radzi sobie z rapowaniem, a także z choreografią. Z efektem można sprawdzić poniżej.

Gaten Matarazzo, nim dostał angaż do “Stranger Things”, wystąpił w broadwayowskich musicalach “Priscilla, królowa pustyni” (“Priscilla, Queen of the Desert”) i “Nędznicy” (“Les Misérables”).

Przypomnijmy, że powstaje drugi sezon serialu “Stranger Things”. W nadchodzących odcinkach będziemy śledzili konsekwencje wydarzeń z pierwszej odsłony. Twórcy cyklu, bracia Matt i Ross Dufferowie, mają wyreżyserować 1. i 2. odcinek drugiego sezonu. Shawn Levy weźmie na siebie pracę nad odcinkami 3. i 4.

Dokładna data premiery nie została jeszcze wyznaczona. Na pewno będzie to rok 2017.

Akcja pierwszego sezonu “Stranger Things” rozgrywa się w latach 80. Serial opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Bobby Brown).

W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

https://www.youtube.com/watch?v=fl17jRGgv90

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele