Kim Kardashian zaszokowała fanów! Chodzi o jej synka

Kim Kardashian chwali się lingwistycznymi umiejętnościami swojego synka
Kim Kardashian chwali się lingwistycznymi umiejętnościami swojego synka (fot. instagram.com/kimkardashian)

Kim Kardashian chwali się lingwistycznymi umiejętnościami swojego synka. Amerykańska celebrytka zademonstrowała, jak 5-letni Saint West mówi już po japońsku. Zobaczcie zaskakujące nagranie na MUZOTAKT.pl!

Kim Kardashian (40 l.) na swoim prywatnym instagramowym koncie pokazała niezwykły talent swojego 5-letniego synka. Jak się okazuje się, słodka pociecha gwiazdy posiada predyspozycje do nauki języków obcych. Na zamieszczonym w sieci nagraniu, Saint West mówi w języku japońskim i trzeba przyznać, że naprawdę świetnie mu to wychodzi.

Saint uczy się liczyć w języku japońskim. Moje dziecko mówi po japońsku – napisała dumna mama pod filmikiem na Instagramie.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Internauci są pod wrażeniem pociechy gwiazdy.

Zaskakująca publikacja amerykańskiej celebrytki spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów z całego świata. Materiał zamieszony na profilu „dashkids” wzbudził niemałe poruszenie. W komentarzach internauci ekscytują się umiejętnościami małego chłopca:

„O mój Boże piękny widok”, On jest taki piękny, taki mądry, świetna robota Saint, To jest tak słodkie, zobaczyć jak Saint mówi po japońsku❤️😇 jego ojciec Kanye mieszkał w Japonii przez lata, więc jestem pewien, że może nawet mówić w wielu językach, On jest przesłodki, Dobra robota – pisali zachwyceni internauci.

Zobaczcie poniżej, jak 5-latek mówi już po japońsku!

W krótkim klipie Saint West pokazał, czego nauczył się na lekcji z języka japońskiego. Najwyraźniej edukacja przyniosła znakomite rezultaty, bo chłopiec potrafi liczyć do dwudziestu po japońsku.

5 grudnia 2020 roku syn Kim Kardashian i Kanye Westa obchodził swoje 5. urodziny. Z tej okazji dumna mama opublikowała serię zdjęć z małym chłopcem, które opatrzyła podpisem:

Mój mały Saint kończy dziś 5 lat. To jedna z moich życiowych bratnich dusz. Co roku przeprowadzam wywiad z moimi dziećmi i zadaję im te same pytania dotyczące życia. Saint – nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę jak urosłeś i jak odpowiadasz na te pytania jako 5-latek i pokażę Ci je, kiedy będziesz już duży. Wiem, że impreza w podróży nie jest idealna, ale to jest nasz czas i jesteś tym tak podekscytowany! Zawsze jesteś taki radosny i wnosisz tyle radości do mojej duszy każdego dnia. Zawsze będziesz moim małym chłopcem. Ciesz się swoimi złotymi urodzinami w tym roku Sainty! #5onthe5th!!! – napisała celebrytka na Instagramie.

Jak się okazuje, uroczy syn gwiazdy ma jeszcze inne talenty. Tuż na początku roku Kim Kardashian zaprezentowała zamiłowanie chłopca do fryzjerstwa. Mały stylista postanowił samodzielnie zmienić swój wygląd. Saint West chwycił nożyczki i zafundował sobie strzyżenie.

Mimo to nadal wygląda uroczo – wyznała modelka.

Kim Kardashian jest oczarowana językowymi zdolnościami swojego synka. Robi wrażenie?

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!