MUZOTAKTMUZYKANowy singielFrontman Disturbed czuje się dziwnie przez Beyoncé

Frontman Disturbed czuje się dziwnie przez Beyoncé
F

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wokalista metalowej kapeli Disturbed chyba nie do końca jest szczęśliwy, iż jego zespół i Beyoncé nominowani są do Grammy w tej samej kategorii.

Przypomnijmy, że amerykańska wokalistka, Beyoncé walczy o prestiżowe statuetki w kategoriach najlepsze solowe wykonanie pop, najlepsza rapowa/śpiewana kooperacja, najlepsze wykonanie rockowe i najlepszy album w stylu współczesnego urban.

REKLAMA

35-latka jest pierwszą artystką, która w jednym roku rywalizuje w 4 różnych muzycznych gatunkach.

W kategorii najlepsze wykonanie rockowe jej numer “Don’t Hurt Yourself” nagrany z udziałem Jacka White’a rywalizuje z “The Sound of Silence” Disturbed, “Heathens” Twenty One Pilot, “Joe (Live From Austin City Limits)” Alabama Shakes i “Blackstar” Davida Bowie.

Materiały promocyjne partnera

– Bardzo szanuję wszystkich artystów w tej kategorii, a szczególnie Jacka White’a – powiedział David Draiman z Disturbed. – To jednak dziwne rywalizować z Beyoncé. Na pewno to coś, co się wyróżnia. Nic na to nie poradzę.

Przebojowego coveru w wykonaniu Disturbed (za oryginał odpowiada duet Simon & Garfunkel) można posłuchać poniżej.

Disturbed działa od 1994 roku. Zespół wydał 6 płyt, z których aż 5 debiutowało na 1. miejscu notowania Billaboardu. Przeróbka “The Sound Of Silence” promuje ostatnią płytę kapeli, “Immortalized”. Album ukazał się w sierpniu 2015 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, “Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku.

W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child. Za swą twórczość dotąd zdobyła 20 statuetek Grammy. W tym roku otrzymała 9 kolejnych nominacji.

Numer Beyoncé, w wersji koncertowej

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe piaseczno

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA