Frontman Disturbed czuje się dziwnie przez Beyoncé

Beyonce na pierwszym miejscu wśród najlepiej opłacanych gwiazd!
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Wokalista metalowej kapeli Disturbed chyba nie do końca jest szczęśliwy, iż jego zespół i Beyoncé nominowani są do Grammy w tej samej kategorii.

Przypomnijmy, że amerykańska wokalistka, Beyoncé walczy o prestiżowe statuetki w kategoriach najlepsze solowe wykonanie pop, najlepsza rapowa/śpiewana kooperacja, najlepsze wykonanie rockowe i najlepszy album w stylu współczesnego urban.

35-latka jest pierwszą artystką, która w jednym roku rywalizuje w 4 różnych muzycznych gatunkach.

W kategorii najlepsze wykonanie rockowe jej numer “Don’t Hurt Yourself” nagrany z udziałem Jacka White’a rywalizuje z “The Sound of Silence” Disturbed, “Heathens” Twenty One Pilot, “Joe (Live From Austin City Limits)” Alabama Shakes i “Blackstar” Davida Bowie.

– Bardzo szanuję wszystkich artystów w tej kategorii, a szczególnie Jacka White’a – powiedział David Draiman z Disturbed. – To jednak dziwne rywalizować z Beyoncé. Na pewno to coś, co się wyróżnia. Nic na to nie poradzę.

Przebojowego coveru w wykonaniu Disturbed (za oryginał odpowiada duet Simon & Garfunkel) można posłuchać poniżej.

Disturbed działa od 1994 roku. Zespół wydał 6 płyt, z których aż 5 debiutowało na 1. miejscu notowania Billaboardu. Przeróbka “The Sound Of Silence” promuje ostatnią płytę kapeli, “Immortalized”. Album ukazał się w sierpniu 2015 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, “Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku.

W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child. Za swą twórczość dotąd zdobyła 20 statuetek Grammy. W tym roku otrzymała 9 kolejnych nominacji.

Numer Beyoncé, w wersji koncertowej

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe piaseczno