MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyBeyonce zapowiada wizualny album „Black Is King” w Disney+

Beyonce zapowiada wizualny album „Black Is King” w Disney+
B

Zobacz trailer albumu!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Beyonce zaprezentowała fanom teaser wizualnego albumu „Black Is King”. Krążek zostanie opublikowany już 31 lipca w Disney+. Film został napisany i wyprodukowany przez samą artystkę. Ta kompozycja będzie nową odsłoną lekcji, które przekazywał nam „Król Lew”. Ma pomóc młodym królom i królowym w poszukiwaniach swojej korony.

Beyonce powraca z muzyczną niespodzianką. Ekipa, która pracowała nad projektem przez cały ostatni rok reprezentuje sobą różnorodność i przywiązanie. Historyczne wędrówki czarnych rodzin stają się uhonorowane przez opowieść o podróżach młodego króla, w której uczy się o zdradzie, miłości i samoświadomości. Jego przodkowie pomagają mu spełnić przeznaczenie, a lekcje przekazane przez ojca oraz wsparcie jego ukochanej pomagają mu w zdobyciu cnót potrzebnych do odzyskania tronu i domu. Te ponadczasowe lekcje odnajdują dzisiaj swoje odbicie w głosie czarnego społeczeństwa, które odzyskało swoją siłę. „Black Is King” to afirmacja wielkiego celu zawierająca piękne wizualizacje, które celebrują czarną kulturę i wytrwałość. Film podkreśla piękno, tradycje i sukces.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Produkcja bazuje na muzyce z płyty „The Lion King: The Gift”. Pojawiają się w niej artyści, których mogliśmy usłyszeć na tym albumie, a także specjalni goście. „Black Is King” to celebracja wspomnień o doświadczeniach czarnej społeczności. Wideo do „My Power”, „Mood 4 Eva” i „Brown Skin Girl” są w pełni uduchowione i pełne gracji. Ten film to opowieść o odbudowie teraźniejszości. O spotkaniu kultur i międzypokoleniowych przekonaniach. Opowieść o tym, że najbardziej złamani ludzie mają niesamowity dar i cel naprawiania przyszłości.

Tym wizualnym albumem chciałam zaprezentować elementy czarnej historii i afrykańskiej tradycji z modernistycznym zwrotem akcji i uniwersalną wiadomością, a także co to naprawdę znaczy by znaleźć samego siebie i budować dziedzictwo – zdradza Beyonce.

Materiały promocyjne partnera

Beyonce  zaprezentowała ostatnio utwór „BLACK PARADE”, który można usłyszeć tutaj: https://smp.lnk.to/BLACKPARADE

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

RAYE, po współpracy z Beyonce, prezentuje solowy kawałek
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA