MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyKings of Convenience wystąpią trzy razy w Polsce

Kings of Convenience wystąpią trzy razy w Polsce
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Indiepopowa formacja Kings of Convenience ogłosiła trasę koncertową “The Unrecorded Record Tour”, którą uwzględnia także nasz kraj.

Norweska formacja pojawi się 4 maja w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku i 5 maja w warszawskim Palladium. Trzecia data i miejsce zostaną podane wkrótce.

REKLAMA

– Nigdy nie zapomnimy naszego występu na Open’erze przed sześcioma laty – napisali artyści na Facebooku. – To będą jednak nasze pierwsze klubowe koncerty.

W ramach “The Unrecorded Record Tour” zespół będzie grał wyłącznie nowe utwory, napisane z myślą o kolejnej płycie.

Materiały promocyjne partnera

Pochodzący z Bergen w Norwegii duet tworzą wokalista i gitarzysta Erik Glambek Boe oraz gitarzysta Erlend Øye. Kings of Convenience grywają rzadko i nieregularnie, co sprawia, że uczestnictwo w ich koncercie wymaga nieraz od fanów podróży na inny kontynent.

Zespół wyrobił sobie pozycję w świecie muzyki melodyjnymi, akustycznymi, ciepłymi kompozycjami. Już tytułem pierwszego albumu obwieścili swój manifest artystyczny. “Quiet Is The New Loud” stało się też nośnym hasłem całej sceny nowego folku. W dorobku muzyków są jeszcze trzy krążki “Versus” (2001), “Riot on an Empty Street” (2004) i “Declaration of Dependence” (2009).

Na życzenie zespołu warszawski koncert odbędzie się w układzie wyłącznie z miejscami siedzącymi, wiec liczba biletów jest ściśle ograniczona.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » brykiet pruszków

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA