Bębniarz Red Hot Chili Peppers na scenie z Babymetal (WIDEO)

Bębniarz Red Hot Chili Peppers na scenie z Babymetal (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespoły Red Hot Chili Peppers i Babymetal grają obecnie wspólną trasę. Muzycy skusili się na pewną kooperację.

Perkusista kalifornijskiej kapeli dołączył do Japonek podczas ich setu. Chad Smith i pop-metalowa formacja razem zaprezentowali zestaw składający się z fragmentów przebojów Judas Priest.

Do spotkania doszło 18 grudnia w Londynie. Klip dokumentujący popis odpowiednio ucharakteryzowanego 55-latka z młodszymi koleżankami można obejrzeć poniżej.

W trakcie ponad 30-letniej Red Hot Chili Peppers sprzedali ponad 60 milionów płyt, w tym ponad pięć multiplatynowych albumów. Zdobyli też sześć statuetek Grammy. W kwietniu 2012 roku zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame. Ich ostatni longplay to “The Getaway”. Krążek został wydany przez Warner Bros. w dniu 17 czerwca 2016 roku. Producentami są Danger Mouse i Nigel Godrich.

W skład tria Babymetal wchodzą Su-metal, Yuimetal i Moametal. Imienny longplay Babymetal pochodzi z lutego 2014 roku. Drugie dzieło japońskiej kapeli “Metal Resistance”, ukazało się w kwietniu 2016 roku. Obydwie płyty tria pokryły się w Japonii złotem. 9 grudnia 2016 roku premierę miał koncertowy zestaw “Live At Wembley”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drzewo kominkowe stara iwiczna