MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyMalky: Premiera drugiego albumu "Where Is Piemont" w lutym!

Malky: Premiera drugiego albumu “Where Is Piemont” w lutym!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Drugim albumem „Where Is Piemont“ Malky poszerza swoje brzmienie o elementy europejskiego folkloru i muzyki orkiestrowej.

Słuchając tej płyty odnosi się wrażenie, że grupa Malky chce podzielić się wyjątkową tajemnicą. Jednocześnie grupa zachowuje nowoczesne brzmienie, które sprawia, że jest to intymny, bezpośredni i absolutnie hipnotyzujący album.

REKLAMA

Płyta zawiera 13 klimatycznych i nastrojowych kompozycji i ukazuje się na CD oraz winylu, a promuje ją singiel „Lampedusa”. Malky to duet, który tworzą wokalista Daniel Stoyanov i producent Michael Vajna.

Wśród głównych inspiracji muzycy wymieniają brzmienia lat 60., jednak w swojej twórczości mocno opierają się też na współczesnej elektronice i klasycznym r’n’b. Zadebiutowali w 2014 roku krążkiem „Soon”, który cieszył się sporą popularnością w Niemczech, gdzie panowie stacjonują, na co dzień.

Materiały promocyjne partnera

W 2015 zespół wydał EPkę „Diamonds” (m.in. z utworem „History of Broken Hearts”), który przyniosła im międzynarodowe uznanie. Zespół po raz pierwszy zaprezentował się przed polską publicznością na ubiegłorocznym Spring Break Fest w Poznaniu.

POSŁUCHAJ SINGLA
MALKY – WHEN YOU TALK TO ME

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » wyszukiwarka ebooków

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA