Singel i teledysk od Stormzy’ego

Jeden z największych talentów grime’u, Stormzy, zaprezentował kolejnego singla. W sieci pojawił się również teledysk do piosenki.

Singlowy utwór “Big For Your Boots” zapowiada debiutancki album londyńczyka, zatytułowany “GSAP” (czyli “Gang Signs & Prayer”), który ukaże się 24 lutego.

Do współpracy nad płytą muzyk zaprosił takich artystów jak Kehlani, Ghetts, J Hus, Wretch 32, MNEK i Raleigh Ritchie. Płytę “Gang Signs & Prayer” Stormzy nagrał w Anglii, a w produkcji wspomógł go między innymi Fraser T. Smith (m.in. Kano, Adele, Sam Smith).

– Całe życie czekałem na ten moment. Teraz jestem gotów, aby potwierdzić to, że jestem wartościowym artystą, który tworzy od dawna – mówi 23-letni raper.

Tracklista płyty:

“First Things First”
“Cold”
“Bad Boys Ft Ghetts And J Hus”
“Blinded By Your Grace Part 1”
“Big For Your Boots”
“Velvet / Jenny Francis Interlude”
“Mr Skeng”
“Cigarettes & Cush Ft Kehlani”
“21 Gun Salute Ft Wretch 32 Interlude”
“Blinded By Your Grace Part 2 Ft MNEK”
“Return Of The Rucksack”
“100 Bags”
“Don’t Cry For Me Ft Raleigh Ritchie”
“Crazy Titch Interlude”
“Shut Up”
“Lay Me Bare”

Stormzy, czyli naprawdę Michael Omari, określany jest grime’owym fenomenem, talentem na miarę legend tej odmiany hip-hopu, Dizzee’ego Rascala czy Wileya. Anglik już nie raz został doceniony za swoją twórczość choćby podczas MOBO Awards (dwukrotnie Best Grime Act) oraz przez stację BBC. Poza milionem sprzedanych singli na całym świecie, w tym hitem “Shut Up”, który na Wyspach został złotym singlem, Stormzy może pochwalić się ponad 110 milionami odsłon jego kanału na YouTubie.

Jako pierwszy raper bez kontraktu płytowego Stormzy pojawił się w 2015 roku w bardzo popularnym na Wyspach programie “Later… With Jools Holland”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja akt Bydgoszcz

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!