MUZOTAKTTeledyskiPodwórka z dzieciństwa i powrót do lat 90-tych. Leski prezentuje klip do utworu „Składak”

Podwórka z dzieciństwa i powrót do lat 90-tych. Leski prezentuje klip do utworu „Składak”
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Leski zadebiutował w sieci z nowym teledyskiem. Utwór zatytułowany „Składak” to podróż przez dzieciństwo artysty. Czerwone kamienice, szkolne boiska, podwórka i uliczki – wycinek świata, w którym artysta dojrzewał.

„Dzieciństwo zawsze będzie mi się kojarzyć z podwórkiem, które dziś, w tamtym sensie, pewnie już nie istnieje. Mieliśmy wszystko, choć były to czasy dużych braków” – mówi Leski.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

„Zaprosiłem do klipu kumpli, którzy są stąd, dorastali tutaj i wiedzą o czym śpiewam. Nasze drogi przeplatają się na tych podwórkach od 30 lat, więc fajnie było symbolicznie pokazać to w klipie. W obrazku wystąpiły również moje dzieci i ich koledzy, co spina klamrą całą opowieść”.

Materiały promocyjne partnera

Muzycznie singiel„Składak”, to wciąż akustyczne i analogowe brzmienia znane z pierwszych wydawnictw artysty, takich jak SPLOT czy ZACZYN. Akustyczne gitary napędza melodyjny bas i rytmiczna perkusja, a całość zatopiona jest w brzmieniu starych syntezatorów. 

Leski cały album“Supersam”, stworzył w całości w swoim domowym studio. Artysta jest nie tylko autorem tekstów i warstwy muzycznej, ale odpowiada również w całości za produkcje albumu. Roi się tutaj od charakterystycznych dla niego neo-folkowych dźwięków, połączonych z elektronicznymi beatami i synthpopowymi melodiami. Na uwagę zasługuje fakt, że żaden z tekstów piosenek nie powstał na tzw. papierze. Słowa pojawiały się dopiero przed mikrofonem.

“Składak” to czwarty singiel promujący, autorski album artysty “Supersam” którego premiera miała miejsce 11 czerwca. Zobaczcie najnowszy klip artysty!

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA