Eurowizja 2017: Kasia Moś w zmysłowym teledysku do piosenki “Flashlight”

Kasia Moś

Kasia Moś opublikowała teledysk do utworu “Flashlight”. Wokalistka zaprezentuje utwór w czasie krajowych eliminacji do Eurowizji. Polskie preselekcje do konkursu odbędą się 18 lutego.

Kasia Moś postanowiła kolejny raz spróbować swoich sił w konkursie Eurowizji 2017 z utworem „Flashlight”.

Skomponowany przez Kasię Moś, Rickarda Bonde Truumeela oraz Pete’a Barringera kawałek, można brzmieniowo porównać do bondowskiego „Skyfall” Adele.

Warto wspomnieć, że w piosence udziela się jedna z najlepszych w Europie Orkiestr Kameralnych AUKSO. Reżyserią klipu zajęli się Maciek „Hiacenty” Malinowski, Sebastian Ledwoń i Marcin Bania.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy szersza publiczność usłyszała o wokalistce w 2006 roku, kiedy to z napisaną przez Roberta Jansona(Varius Manx) piosenką “I Wanna Know” znalazła się w finale krajowych eliminacji do Eurowizji. Publiczność i jury zdecydowali wówczas, że zwycięzcą zostanie grupa Ich Troje, a Kasia zajęła 10. miejsce.

W ubiegłym roku Kasia Moś w Krajowych Eliminacjach wystąpiła z piosenką „Addiction –  znalazła się na 6. miejscu. Polskim reprezentantem został Michał Szpak.

Artystka aktualnie przygotowuje materiał na swoją drugą studyjną płytę, której data premiery jeszcze nie jest znana.

Reżyserią nowego teledysku “Flashlight” zajęli się Maciek “Hiacenty” Malinowski, Sebastian Ledwoń i Marcin Bania.

ZOBACZ TELEDYSK
KASIA MOŚ – FLASHLIGHT

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!