Video – nowy teledysk – zagrali na gejowskim weselu!

Pijani wujkowie, bijatyka, tort i morze alkoholu – typowe wesele, które tym razem takie zwyczaje nie było. Zespół VIDEO znów łamie konwenanse i występuje na gejowskiej imprezie weselnej… w swoim nowym teledysku do przebojowej piosenki „Ktoś Nowy”. Uważamy, że jeśli ktoś chciałby pobrać się chociażby ze swoją paprotką, to tak długo jak będzie o nią dbał i regularnie podlewał, to mamy na to ogromny wyluz. Nie twierdzimy jednocześnie, że paprotka jest najlepszym materiałem na matkę, ale jeśli komuś się z nią wspaniale ogląda telewizję i rozlicza PIT, to możemy tylko przyklasnąć prawdziwej miłości – mówi lider zespołu Wojtek Łuszczykiewicz.

W teledysku udział wzięli wyjątkowych goście: Ponieważ wesele to sytuacja rodzinna, zaprosiliśmy do udziału w teledysku m.in naszych przyjaciół z Fanklubu, własne dzieci i członków ekipy koncertowej. Niektórzy przejechali setki kilometrów, zatem dziękujemy przepięknie i mamy nadzieję, że tort nie był za słodki! Wydawało nam się, że “Ktoś Nowy” dobrze zilustruje muzycznie poślubną zabawę. Opowiada o najgłębiej i najmocniej chyba zakorzenionej w nas potrzebie znalezienia kogoś, kogo chwycimy za rękę i z kim obejrzymy wszystkie jutra. Czego i Wam wszystkim życzymy.

Reżyserem teledysku jest Tomek Bulenda który zajmował się również obrazkiem do hitu „Wszystko Jedno”. Teledysk ten ma obecnie już prawie 3 mln wyświetleń na VEVO i YouTube.

ZOBACZ VIDEO – KTOS NOWY

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!