Natalia Moskal i Jej “Lustro” (pierwszy teledysk z debiutanckiej płyty)

Natalia Moskal
Natalia Moskal na okładce singla "Lustro"

“Lustro” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Natalii Moskal. Utwór cechuje elektroniczne brzmienie inspirowane muzyką lat 80. i 90. Autorką tekstu, który odwołuje się do metafory weneckiego lustra, jest wokalistka, za aranżacje i produkcję odpowiada Łukasz Maron. Płyta Songs of Myslef ukaże się 19 maja.

Natalia Moskal rok temu wydała ep-kę “Anguana”, przy której współpracowała z m.in. producentem Markiem Dziedzicem i Radkiem Łukasiewiczem związanym z zespołem Pustki.

Teraz przygotowuje swój debiutancki album “Songs of Myself”, który zapowiada utwór i teledysk “Lustro”.

“Tytuł „Lustro” odnosi się do luster weneckich. To metafora, która bardzo do mnie przemawia – patrząc w takie lustro widzimy tylko siebie i to co jest za nami, nie wiemy co jest za tym lustrem. Przedmiot jest tajemniczy i działa na wyobraźnię.

Aranżacja utworu daje przedsmak tego, co usłyszymy na płycie – analogowe, stare syntezatory, elektroniczne brzmienie przeplatające się z żywymi instrumentami” – mówi Natalia Moskal.

https://www.instagram.com/p/BRlyhL5h6GG/?taken-by=natalia.moskal

Natalia Moskal – wokalistka i autorka tekstów. Muzyka, którą tworzy to ogólnie pojęty electro pop ze sporą dawką alternatywy. Ceni w sztuce różnorodność i uważa, że kontrast jest dużą zaletą. Wraz z zespołem wystąpiła m.in. na Festiwalu FIlmowym Dwa Brzegi 2016, Behind The Trees Festival 2016.

W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem Dziedzicem. Cenionym kompozytorem i producentem płyt. Wspólnie skomponowali utwór „Foreign Stranger.” Piosenkę wyprodukował młody producent z Lublina, Łukasz Maron, współproducent debiutanckiej EPki Natalii zatytułowanej „Anguana.”

Teledysk do utworu „Foreign stranger” zakwalifikował się na festiwale filmowe „Paris Music Video Underground” oraz „Roma DOC.” Piosenka znaduje się również na liście przebojów Euro Indie Music Chart i jest emitowana w ponad 60 krajach na całym świecie.

W grudniu 2016 Natalia wraz z zespołem odbyła trasę koncertową po kilkunastu miastach we Włoszech.

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA MOSKAL – LUSTRO

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie dzikich zwierząt

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!