Obejrzyj Radiohead, Lady Gagę, Tove Lo i Hansa Zimmera na festiwalu Coachella

Coachella

Organizatorzy amerykańskiego festiwalu Coachella ogłosili listę tegorocznych koncertów, które będą transmitować na żywo na trzech kanałach YouTube.

W zaciszu własnego domu będzie można na żywo śledzić występy takich wykonawców jak Radiohead, Kendrick Lamar, Lady Gaga, Hans Zimmer, Lorde, The xx, Bon Iver, Future, ScHoolboy Q, DJ Khaled, New Order, Justice, Father John Misty, Mac DeMarco, Future Islands, Crystal Castles, DJ Shadow, Röyksopp, Gucci Mane, Sampha, Róisín Murphy, Warpaint, Local Natives, Bonobo, Moderat, Kaytranada, Car Seat Headrest, Little Dragon, Tycho, Whitney, Preoccupations czy Dreamcar.

Festiwal odbędzie się w kalifornijskim Indio w dniach 14-16 kwietnia. Oficjalny profil imprezy na YouTube znajduje się pod tym adresem.

Poniżej harmonogram transmisji. Godziny podane w czasie pacyficznym. W nawiasach znajdują się numery kanałów na YouTube.

Piątek, 14 kwietnia:
03:35 – Tennis (1)
03:35 – Preservation Hall Jazz Band (2)
03:35 – Klangstof (3)
04:05 – Joseph (3)
04:10 – King Gizzard & The Lizard Wizard (1)
04:25 – Sampha (2)
04:50 – The Lemon Twigs (3)
05:00 – Bonobo (1)
05:10 – Broods (2)
05:35 – SOHN (3)
05:50 – Mac DeMarco (1)
06:00 – Francis and the Lights (2)
06:50 – Oh Wonder (2)
06:55 – Glass Animals (1)
07:20 – Big Gigantic (3)
07:40 – Banks (2)
07:45 – Father John Misty (1)
08:10 – Crystal Castles (3)
08:30 – Richie Hawtin (2)
08:45 – Phantogram (1)
09:00 – Mac Miller (3)
09:30 – Jagwar Ma (2)
09:35 – The xx (1)
09:55 – Steve Angello (3)
10:20 – DJ Shadow (2)
10:40 – Radiohead (1)
10:55 – Empire of the Sun (3)
11:15 – Capital Cities (2)
11:50 – Dillon Francis (3)
12:10 – D.R.A.M. (2)

Sobota, 15 kwietnia:
03:35 – Local Natives (1)
03:35 – Arkells (2)
03:35 – Blossoms (3)
03:55 – Kaleo (2)
04:20 – Shura (3)
04:30 – Chicano Batman (1)
04:45 – Car Seat Headrest (2)
05:00 – Banks & Steelz (3)
05:15 – The Head and the Heart (1)
05:40 – The Atomics (2)
05:45 – Autograf (3)
06:10 – Bastille (1)
06:25 – Roisin Murphy (2)
06:35 – Little Dragon (3)
07:15 – DREAMCAR (2)
07:20 – Two Door Cinema Club (1)
07:25 – Mura Masa (3)
08:05 – Moderat (2)
08:15 – Gryffin (3)
08:20 – Future (1)
09:05 – Warpaint (2)
09:10 – Tory Lanez (3)
09:15 – ScHoolboy Q (1)
09:55 – Tycho (2)
10:00 – Röyksopp (3)
10:15 – Bon Iver (1)
10:45 – DJ Snake (2)
10:55 – Martin Garrix (3)
11:25 – Lady Gaga (1)
12:00 – Gucci Mane (2)
12:05 – Classix (3)

Niedziela, 14 kwietnia:
03:35 – Ezra Furman (1)
03:35 – Grace Mitchell (2)
04:15 – Anna Lunoe (3)
04:25 – Whitney (1)
04:25 – Preoccupations (2)
05:15 – Toots & The Maytals (1)
05:15 – Goldlink (2)
05:15 – NAO (3)
06:10 – Grouplove (1)
06:10 – Jack Garratt (2)
06:55 – Kaytranada (3)
07:00 – Kiiara (2)
07:20 – Future Islands (1)
07:55 – Tove Lo (2)
08:10 – DJ Khaled (3)
08:15 – Porter Robinson & Madeon (1)
08:40 – Hans Zimmer (2)
09:00 – Galantis (3)
09:20 – Lorde (1)
09:45 – Kehlani (2)
09:45 – Justice (3)
10:25 – Kendrick Lamar (1)
10:30 – New Order (2)
11:05 – Marshmello (3)

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma zwalczająca owady w drewnie