Wiz Khalifa na Kraków Live Festival!

Wiz Khalifa
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Mega-gwiazda światowego hip hopu Wiz Khalifa dołącza do Lany del Rey, Ellie Goulding i Alt-J, którzy w dniach 18-19 sierpnia zagrają w Krakowie.

Jest chyba jedynym raperem na świecie, który ma dzień swojego imienia – to 12 grudnia, ustanowiony przez władze Pittsburgha, jego rodzinnego miasta. To sympatyczne i honorowe wyróżnienie jest jednym z wielu, którymi może pochwalić się Wiz Khalifa, obecnie ekstraklasa światowego hip hopu.

Wystarczy wspomnieć teledysk do singla „See You Again”, nagrany przy okazji premiery filmu „Szybcy i wściekli 7”, który do dziś obejrzano na kanale YT ponad dwa i pół miliarda razy, a sam singiel przez dwanaście kolejnych tygodni nie opuszczał pierwszego miejsca amerykańskiej listy przebojów, stając się jednocześnie jednym z największych hitów 2015 roku na całym świecie.

Dominacja na listach przebojów przełożyła się na rzeczywistość internetową – na trzech najważniejszych kontach w mediach społecznościowych obserwuje go w sumie niebagatelna liczba 85 milionów fanów!

Tylko w ubiegłym roku Wiz wydał solowy album „Khalifa”; kolaborację z Juciy J pod szyldem TGOD Mafia i dwa nie-albumowe single, w tym utwór do filmu „Suicide Squad”, który z miejsca stał się międzynarodowym przebojem.

Na najbliższe miesiące zaplanowana jest premiera jego nowego albumu, „Rolling Papers 2” a już teraz rozkręca się kolejna współpraca przy filmowej serii „Szybcy i wściekli” – singiel „Gang Up”.

No i nie zapominajmy, że „Black & Yellow”, sztandarowy utwór Wiza, zyskał nowe życie dzięki udanemu połączeniu z nieszablonowym bohaterem jakim stał się Batman w filmie „LEGO Batman: The Movie”. Wszystko to daje nam pewność, że atrakcji podczas krakowskiego występu Wiza nie zabraknie!

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma zwalczająca owady w drewnie