Phoenix grają dla Sofii Coppoli, Kirsten Dunst i Calvina Kleina

Sofia Coppola nakręciła nową, stylową reklamę bielizny dla Calvina Kleina. Muzycznie spot ilustruje nagranie zespołu Phoenix.

Coppola do swojej reklamy zaangażowała m.in. Rashidę Jones, Kirsten Dunst i Lauren Hutton. Przy dźwiękach zmysłowego, elektronicznego utworu Phoenix można podziwiać czarno-białe ujęcia pań w dessous. Spot znajduje się poniżej.

Współpraca reżyserki i francuskiej formacji nie jest niczym nowym. Ich muzykę można było usłyszeć w filmach Amerykanki jak “Między słowami” czy “Bling Ring”. Ponadto frontman zespołu, Thomas Mars, jest mężem Sofii Coppoli.

Świat usłyszał o Phoenix ponad 15 lat temu za sprawą albumu “United” i utworu “Too Young”, który znalazł się właśnie na ścieżce dźwiękowej filmu “Między słowami” Sofii Coppoli. Największy sukces odnieśli za sprawą czwartego longplaya “Wolfgang Amadeus Phoenix”, który przyniósł im międzynarodowy rozgłos. Został nagrodzony Grammy i doceniony przez krytyków, a nawet pokrył się złotem.

Ostatnia pozycja w dyskografii Phoenix to “Bankrupt!” z kwietnia 2013 roku. Obecnie grupa pracuje nad nowym materiałem.

Najnowsze dzieło Coppoli, “The Beguiled” z Elle Fanning, Nicole Kidman, Kirsten Dunst i Colinem Farrellem, zostanie pokazane w ramach konkurs głównego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

https://www.youtube.com/watch?v=6R2ScktVuHs

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Firma sprzątająca Olsztynek