Nicki Minaj pomoże spłacić kredyty studenckie

Nicki Minaj

Nicki Minaj interesuje nie tylko kariera, lecz również sprawy społeczne. Szczególnie młodych ludzi. Raperka zamierza niebawem udzielić im pomocy.

Gwiazda niedawno proponowała za pośrednictwem Twittera, że opłaci edukację swych fanów.

– Pokażcie mi, że macie same piątki (tak bym mogła to zweryfikować), a zapłacę wasze rachunki za szkołę – napisała na Twitterze raperka. – Mówię poważnie.

Teraz Nicki chce iść krok dalej i utworzyć w USA fundację, której celem będzie pomoc tamtejszym studentom w spłacaniu kredytów, zaciągniętych na studia. Najpierw zgodziła się pomóc ośmiu studentom, którzy mają najlepsze wyniki w nauce. Zapewniła jednak, że nie będzie to pomoc jednorazowa. Kolejne pieniądze dla następnych studentów mają pojawić się za parę miesięcy. Wtedy też ma oficjalnie ruszyć fundacja Minaj.

– Bardzo mnie cieszy, że mogła pomóc. Za kilka miesięcy zrobię to ponownie. Wiedzcie też, że wkrótce uruchamiam fundację Student Loans/Tuition Payments. Będziecie mogli oficjalnie ubiegać się o wsparcie – napisała Micki Minaj na swoim Instagramie.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku.

Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...