MUZOTAKTMUZYKANowy singielPiosenka Dave'a Grohla z Foo Fighters sprzed 25 lat w sieci

Piosenka Dave’a Grohla z Foo Fighters sprzed 25 lat w sieci
P

REKLAMA
REKLAMA

Dave Grohl z Foo Fighters zaprezentował niepublikowane dotąd nagranie.

Utwór nosi tytuł “Rent (Jerky Boys)” i powstał 25 lat temu. Nagranie ujawnił Barrett Jones, wieloletni producent Foo Fighters i były współlokator Grohla. Numer powstał właśnie wtedy, gdy panowie mieszkali razem w zachodnim Seattle, a było to w 1992 roku.

REKLAMA

Nagranie miało trafić do serialu “Sonic Highways”, ale nie znalazło się w ostatecznym montażu. Teraz wideo będące odrzutem z sesji można obejrzeć poniżej. W klipie usłyszeć można też wczesną wersję piosenki “Floaty”, która trafiła na pierwszy longplay Foo Fighters.

Na początku czerwca Foo Fighters opublikowali nowy singel “Run”. Numer zapewne znajdzie się w koncertowym repertuarze bandu, który przedstawią 29 czerwca na Open’erze.

Foo Fighters to działająca od lat 90. grupa, która w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się “Learn to Fly”, “Everlong”, “Best of You” czy “The Pretender”.

Dorobek Foo Fighters zamyka longplay “Sonic Highways”, który miał premierę 10 listopada 2014 roku. W październiku 2015 roku grupa wydała EP-kę “Saint Cecilia”.


Przeczytaj również: Katy Perry ocenia kochanków! Który był najlepszy w łóżku?

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA