Futurystyczna wizja perkusisty Mastodon (“Through the Eye of Pisces”)

Amerykańska formacji Arcadea, której członkiem jest Brann Dailor, na co dzień perkusista Mastodon, zaprezentowała wideo do singla “Through the Eye of Pisces”.

Futurystyczna wizja zespołu perkusisty Mastodon! – Na niewielkiej planecie zmierzającej w stronę słońca topnieje lód – opowiada o teledysku gitarzysta, Core Atoms.

– Kiedy pewien android zostaje obudzony, odkrywa, że jest jedyną istotą na kiedyś tętniącej życiem planecie. Przemierza wówczas opustoszałą, niszczejącą planetę, przywołując wspomnienia.

Futurystyczne wideo można obejrzeć poniżej.


Przeczytaj również: Bryson Tiller, następca Drake’a i SZA w Polsce (data, miejsce, bilety)

“Through the Eye of Pisces” promuje imienną płytę bandu, która miała premierę w czerwcu. Klip koresponduje z konceptem całego albumu, którego akcja rozgrywa się 5 miliardów w przyszłości.

Oprócz Branna Dailora tworzą ją gitarzysta i klawiszowiec Core Atoms (Zruda) oraz gitarzysta Raheem Amlani (Withered). Utwory na debiut nagrano w Orange Peel Studios w Atlancie.

Mastodon wydał 31 marca 2017 roku płytę “Emperor Of Sand”. W ramach promocji dzieła, kapela zagrała 4 lipca w gdańskim klubie B90.

ZOBACZ TELEDYSK
ARCADEA – THROUGH THE EYE OF PISCES

R E K L A M A » zespoły weselne