Jeff Russo kompozytorem “Star Trek: Discovery” (zobacz zwiastun)

Comic-Con przyniósł garść nowych informacji dotyczących serialu “Star Trek: Discovery”. Jeff Russo został kompozytorem produkcji. Opublikowano również pierwszą zapowiedź.

W trakcie panelu poświęconego produkcji Netfliksa dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyła Wilson Cruz, która zagra ukochaną postaci granej przez Anthony’ego Rappa.

Ponadto poinformowano, że za muzykę odpowiedzialny będzie Jeff Russo, którego talent można było niedawno sprawdzić w serialach “Długa noc” i “Fargo”. Zaprezentowano także trailer, który znajduje się poniżej.

Przypomnijmy, że cykl “Star Trek: Discovery” przedstawi nowych bohaterów, a także nowych złoczyńców, poszukujących barwnych nowych światów i nowych cywilizacji oraz mierzących się z dramatycznymi współczesnymi wyzwaniami. Akcja rozgrywa się 10 lat przed wydarzeniami z oryginalnej serii.

▸ Przeczytaj również: Elton John w Operze Leśnej – energia, profesjonalizm i klasa! (ZDJĘCIA)

W obsadzie znaleźli się Sonequa Martin-Green, Jason Isaacs, Doug Jones, Shazad Latif, Mary Wiseman, Anthony Rapp, Rainn Wilson i James Frain.

Na pierwszy sezon złoży się 15 odcinków, które zostaną wyemitowane w dwóch partiach. Najpierw widzowie doczekają się ośmiu epizodów, które trafią na antenę w USA między 24 września a 5 listopada. Kolejne odcinki będzie można oglądać od stycznia 2018 roku.

Jeff Russo pracował jako kompozytor przy takich projektach jak “Lucyfer”, “Power”, “Fargo”, “Długa noc”, “Legion”, “Extant: Przetrwanie” i ostatnio “I, Tonya”.

ZOBACZ ZWIASTUN
STAR TREK

R E K L A M A » zespoły weselne