MUZOTAKTTeledyskiJacob Banks zachwycił fanów nowym singlem "Part Time Love"

Jacob Banks zachwycił fanów nowym singlem “Part Time Love”
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jacob Banks znowu zachwyca! Utwór pochodzi z jego ostatniej EP-ki „The Boy Who Cried Freedom”. Urodzony w Nigerii i wychowany w Londynie 25-letni Jacob tworzy brutalnie szczery soul.

Samouk, Jacob Banks zaczął grać, śpiewać i tworzyć piosenki dopiero jako 20–latek. Pierwsze występy młodego artysty podczas wieczorów „open-mic” w Birmingham w 2011 roku od razu zwracały uwagę.

REKLAMA

Jego wyjątkowy głos i odważne, intymne kompozycje zapadały natychmiast w pamięć i potwierdzały nietuzinkowość artysty.

W 2013 roku Jacob Banks zadebiutował EP-ką „The Monologue”, która nie tylko zdobyła uznanie krytyki, ale też otworzyła wiele możliwości, m.in. supportowania na trasie koncertowej samej Emeli Sandé i Alicii Keys!

Ciągle poszukujący nowych rozwiązań muzycznych i brzmieniowych Jacob Banks wyróżnia się niezwykłą intensywnością emocjonalną swoich kompozycji.

Materiały promocyjne partnera

„Myślę, że bierze się to częściowa stąd, że jestem z Afryki – ten bardzo ciężki, prawie wojowniczy klimat ma wiele wspólnego z tym skąd jestem” – tłumaczy Banks, który przeprowadził się do Anglii w wieku 13 lat.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

Artysta w swojej twórczości zdecydowanie skłania się w kierunku eksplorowania ciemnych stron ludzkiej natury, ale przy tym jest zawsze pełen nadziei i optymizmu.

ZOBACZ TELEDYSK
JACOB BANKS – PART TIME LOVE

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA