MUZOTAKTNEWSYMuzykaJacob Banks - alt-R&B i soul w najlepszym wydaniu

Jacob Banks – alt-R&B i soul w najlepszym wydaniu
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jacob Banks z nowym singlem! Pochodzący z Nigerii, tworzący w Wielkiej Brytanii wokalista, kompozytor, multi-instrumentalista, prezentuje nowy projekt „For My Friends” – nagrany w całości w domu artysty w Londynie.

Pracując zdalnie z dwoma muzykami, Jacob Banks odnalazł w sobie nowe pokłady kreatywności. „For My Friends” jest jego w pełni autorską artystyczną wypowiedzią.

REKLAMA

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Za produkcję wydawnictwa odpowiadają Banks, jego wieloletni współpracownik Sillkey oraz Yakob, Sam De Jong, Spencer Stewart i Jonah Christian. „For My Friends” to zestaw niesamowitych piosenek, od oczyszczających protest songów, do powoli rozkręcających się medytacji na temat miłości i straty. Utwory łączy zachywcający głos Jacoba. Na wydawnictwie znalazły się m.in. single „Parade”, „Devil That I Know” oraz „Stranger”. Pełna tracklista poniżej.

Materiały promocyjne partnera

Jacob Banks debiutował albumem „Village” w 2018, które spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Trafiło też na liczne zestawienia podsumowujące najlepsze albumy roku. W maju 2020 o artyście znowu zrobiło się głośno, a to za sprawą coveru „Like You’ll Never See Me Again” Alicii Keys. Wideo zgromadziło ponad 1,5 mln wyświetleń.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA