MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMick Jagger: Luke Evans i Jemima Kirke w dwóch solowych klipach

Mick Jagger: Luke Evans i Jemima Kirke w dwóch solowych klipach
M

REKLAMA
REKLAMA

Tuż po swoich 74. urodzinach, Mick Jagger opublikował dwa solowe nagrania. W towarzyszących teledyskach wystąpili aktorzy Luke Evans i Jemima Kirke.

Mick Jagger, wokalista zespołu The Rolling Stones wziął na warsztat aktualną sytuację polityczną na świecie, a swe przemyślenia zawarł w utworach “Gotta Get A Grip” i “England Lost”.

REKLAMA

Nie czekając na zebranie materiału na cały album, muzyk postanowił podzielić się z fanami najnowszymi singlami właśnie teraz, kiedy ich przekaz jest mocny i aktualny.

“Gotta Get A Grip” to bezpośredni apel muzyka, żeby pomimo trudnych czasów wziąć się w garść, być sobą i próbować kreować własną przyszłość po swojemu.

Mecz piłkarski opisany w “England Lost” stanowi metaforę aktualnej sytuacji ojczyzny muzyka. Stawką jest przyszłość Anglii, która zdaje się nieuchronnie kroczyć ku upadkowi. Jednak pomimo dojmującej niepewności i targających muzykiem wątpliwości, artysta nie byłby sobą, gdyby nie opowiedział tej historii z nutką ironii i humoru.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

W czarno-białym klipie do “England Lost” wystąpił Luke Evans znany z filmów “Dracula: Historia nieznana”, “Piękna i bestia” czy serii “Szybcy i wściekli”. Za kamerą stanął Saam Farahmand.

Z kolei w “Gotta Get A Grip” widzimy gwiazdę “Dziewczyn”, Jemima Kirke. W mocnym, niepokojącym klipie, który także nakręcił Farahmand, serialowa Jessa znajduje się na imprezie w klubie.

Oprócz wersji podstawowych dostępne są także 4 remiksy oraz alternatywna wersja “England Lost”, w której gościnnie udziela się pionier grime’u – Skepta.

2 grudnia 2016 roku ukazał się najnowszy album The Rolling Stones, “Blue & Lonesome”. Zestaw wypełniają covery bluesowych klasyków z repertuaru takich twórców jak Howlin’ Wolf czy Jimmy Reed. Ostatnia regularna płyta kapeli to “A Bigger Bang” z 2005 roku.

Solowy dorobek Micka Jaggera zamyka longplay “Goddess in the Doorway” z 2001 roku.

Mick Jagger: Luke Evans i Jemima Kirke w dwóch solowych klipach!

ZOBACZ TELEDYSK
MICK JAGGER – ENGLAND LOST

ZOBACZ TELEDYSK
MICK JAGGER – GOTTA GET A GRIP

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA