Jack White: Nowy 7-calowy singiel tylko na meczu

The Raconteurs Jack White pracuje nad kolejną płytą solową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jack White, rockman i fan bejsbola, zamierza najnowszy singel sprzedawać wyłącznie na meczu.

7-calowy krążek “Strike Out” ukaże się 24 sierpnia. Mini wydawnictwo nabyć będzie mógł każdy posiadacz biletu na mecz Detroit Tigers i Minnesota Twins, który odbędzie się tego dnia.

Na stronę A winyla trafi nowa piosenka “Strike Out”. Stronę B wypełni wywiad, który White przeprowadził z zawodnikiem Detroit Tigers, Kirkiem Gibsonem.

Dochód ze sprzedaży biletów zasili fundację imienia Kirka Gibsona, która pomaga w walce z chorobą Parkinsona, na którą cierpi sportowiec.

Na początku sierpnia Jack White zapowiedział, że pracuje nad nowym solowym albumem. Na razie żadne szczegóły nie zostały ujawnione.

▸ Przeczytaj również: 10 zasad, które pozwolą wam cieszyć się zdrowym i bezpiecznym seksem!

Jack White to amerykański rockman o polskich korzeniach.

Rodzina jego matki pochodziła z Polski, on sam urodził się w Detroit. Sukces i uznanie zdobył, współtworząc duet The White Stripes, którego przebój “Seven Nation Army” wybrzmiewa na wszystkich stadionach sportowych.

Artysta współtworzy również kapele The Raconteurs i The Dead Weather, oraz stoi na czele wytwórni Third Man. Ostatnio otrzymał nominację do Grammy za nagrany z Beyoncé numer “Don’t Hurt Yourself”. Jego ostatni solowy longplay to “Lazaretto” z czerwca 2014 roku.

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!