Beyonce chce śpiewać dla Jamesa Bonda

Beyonce chce śpiewać dla Jamesa Bonda
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Beyonce Knowles to najnowsze nazwisko, które wymienia się w kontekście piosenki do nadchodzącego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Choć jeszcze niedawno mówiło się, że do projektu ma wrócić Adele, autorka przeboju do “Skyfall”, według najnowszych doniesień to amerykańska gwiazda popu i R&B – Beyonce ma przygotować numer przewodni do 25. obrazu o 007.

Niewykluczone, że w przedsięwzięcie, chociażby jako autor piosenki, zaangażowałby się mąż artystki, raper Jay-Z.

– Podpisanie umowy z Beyonce do filmu z Danielem Craigiem byłoby wisienką na torcie – mówi informator dziennika “The Sun”.

Przypomnijmy, że nadchodzący obraz roboczo został zatytułowany “Shatterhand”. Dzieło, będące 25. odsłoną oficjalnej serii, trafi do kin 8 listopada 2019 roku. Na ekranie pojawią się ponadto Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nowa część ma być kręcona w Chorwacji, Japonii i na południ Francji. Podstawą scenariusza będzie książka “Never Dream Of Dying” autorstwa Raymond Benson, który napisał też “Jutro nie umiera nigdy”, “Świat to za mało” i “Śmierć nadejdzie jutro”. W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu “Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem.

O angaż reżyserski starają się Denis Villeneuve (“Sicario”), Yann Demange (“W potrzasku. Belfast ’71”) i David Mackenzie (“Aż do piekła”). Daniel Craig do tej pory wystąpił w “Casino Royale”, “007 Quantum of Solace”, “Skyfall” i “Spectre”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Beyonce karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B.

Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, “Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | the sun
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Beyonce
PODZIEL SIĘ