Jared Leto dla Chestera Benningtona z Linkin Park i Chrisa Cornella

pobierz
pobierz
pobierz

Jared Leto – laureat Oscara i wokalista zespołu 30 Seconds to Mars – wykonał specjalny set, którym oddał hołd zmarłym w ostatnich latach muzykom.

Podczas sesji Live Lounge dla BBC Radio 1, rockman Jared Leto przygotował tzw. medley składające się z fragmentów piosenek muzyków, którzy niedawno odeszli, w tym Chrisa Cornella i Chestera Benningtona z Linkin Park.

W repertuarze artysty znalazły się urywki “Purple Rain” Prince’a, “Heroes” Davida Bowiego, “Freedom” George’a Michaela, “Black Hole Sun” Soundgarden i “Crawling” Linkin Park.

Wideo przedstawiające wokalistę, któremu towarzyszy chór i grający na akustycznej gitarze muzyk można znaleźć poniżej.

Jared Leto zagrał Jokera w filmie “Legion samobójców” (“Suicide Squad”). Laureat Oscara za “Witaj w klubie” ostatnio potwierdził też udział w obrazie “Bloodshot”.

Ponadto na premierę czeka “Blade Runner 2049” z jego udziałem. Amerykanin ma jednak też czas na muzykę. Niedawno do sieci trafił nowy singel jego rockowej kapeli, Thirty Seconds To Mars. Utwór nosi tytuł “Walk On Water”.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry – Najnowszy album „Witness” Numer 1 na liście Billboard!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...