DJ Snake wystąpił na szczycie Łuku Triumfalnego w Paryżu! (WIDEO)

Historyczny występ DJ Snake na szczycie Łuku Triumfalnego dla 1,5 MLN widzów! To szczególny moment w historii i kulturze francuskiej.

DJ Snake jest pierwszym artystą, który uzyskał zgodę od miasta oraz Centrum Zabytków Narodowych! Event rozpoczął się od filmu ukazującego podróż DJ’a Snake’a od samego dzieciństwa do momentu, w którym stoi na dachu jednego z najbardziej znanych budynków na świecie.

Transmisja odbyła się na żywo na FB oraz Instagramie. Obraz został wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody Grammy Colina Tilley.

DJ Snake podczas występu ogłosił premierę nowego singla oraz swój pierwszy koncert w AccorHotels Arena w Paryżu, 24 lutego 2018 roku.

Nowy singiel „A Different Way” z gościnnym udziałem Lauv to utwór, który został napisany przez DJ Snake, Ed Sheeran, Steve Mac, Johnny McDaid, Ilsey Juber, Lindy Robbins.

„Paryż to moje miasto. Mój dom. To miejsce, w którym dorastałem, które nauczyło mnie życia. Te ulice i wielokulturowość inspirują mnie. Chciałem przedstawić moją podróż, moją muzykę, nową piosenkę, w moim mieście. Dziękuję wszystkim, którzy oglądali w domu, którzy wspierali mnie w tej podróży do szczytu mojego świata!” – wyznał DJ.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

https://www.youtube.com/watch?v=1J7CSJqMpZ0

zespoły weselne