Nicki Minaj ostro dissuje Drake’a? Dwa nowe kawałki!

Nicki Minaj jest przykro z Nasem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nicki Minaj powróciła z autorską audycją “Queen Radio”. Raperka opublikowała dwa nowe kawałki. Możecie ich posłuchać na MUZOTAKT.pl

Nicki Minaj jakiś czas temu obiecała swoim fanom, że “pokaże im prawdziwe swoje życie”. Jak widać wcale nie żartowała. Uczestnicy “Queen Radio” mogli premierowo usłyszeć dwie nowe piosenki.

Gwiazda opowiedziała między innymi o swoim związku z Kennethem Petty. Lecz szczególna uwagę wzbudził jednak nowy remiks. Raperka składa w nim hołd dwóm byłym facetom: Drake i Meek Mill!

Artystka zdradziła, że remiks utworu “Going Bad”, to dowód na to, że długoletnia wojna między Meek’em a Drake’em dobiegła końca. Ostry tekst utworu skierowany jest właśnie do kanadyjskiego muzyka, z którym raperka nie ma dobrych relacji.

Poniżej możecie usłyszeć nowe kawałki! Teksty brzmią, jakby raperka ‘pluła’ na innych raperów. Dodajmy, że artystka zremiksowała piosenkę wykonaną przez dwóch facetów, z którymi historycznie miała złe przeżycia.

▸ Przeczytaj również: Lou Doillon odsłania więcej niż kiedykolwiek!

Nicki Minaj powraca!

Podczas audycji “Queen Radio” raperka zapowiedziała premierę filmu dokumentalnego oraz premierę długo wyczekiwanego teledysku do kawałka „Runnin” z filmu pt. „Creed II”. Klip ujrzy światło dzienne w przyszłym tygodniu.

Nicki Minaj już 24 lutego wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. 

Będzie to trzecie show na europejskiej trasie koncertowej, która ma promować najnowszy album Nicki Minajzatytułowany Queen

Złote klatki, chińskie budowle promujące utwór Chun Li, bajeczne palmy, złote jednorożce, gigantyczne różowe konie i wszystkie kolory lateksu – to tylko część nowych atrybutów scenicznych artystki, z którymi pojawiła się podczas ostatnich publicznych występów.

▸ Przeczytaj również: NAGA Kendall Jenner! Zobacz seksowną sesję (ZDJĘCIA)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie