Nieznane utwory Whitney Houston na 25-lecie “Bodyguarda”

Nieznane utwory Whitney Houston na 25-lecie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Z okazji 25. rocznicy wydania soundtracku do filmu “Bodyguard”, ukaże się reedycja płyty z nieznanymi numerami Whitney Houston.

17 listopada do sprzedaży trafi wydawnictwo zatytułowane “Whitney Houston – I wish You Love: More From The Bodyguard”.

W zestawie znajdą się niepublikowane koncertowe i studyjne nagrania Whitney Houston. Reedycja zawierać będzie utwory z “The Bodyguard Tour” zarejestrowane między 1993 a 1995. Fani otrzymają ponadto remiks “I’m Every Woman” i alternatywne wersje piosenek z oryginalnej płyty.

Ponadto w hotelu Fontainebleau Miami Beach, w którym Whitney Houston śpiewała w filmie “Bodyguard”, odbędzie się specjalna impreza z odsłuchem jubileuszowej wersji soundtracku z pokazem obrazu.

Więcej informacji, łącznie z tym, jak zdobyć zaproszenia, można będzie znaleźć od 13 października na oficjalnej stronie gwiazdy. http://www.whitneyhouston.com/

Oto lita utworów:

1. I Will Always Love You (Alternate Mix)
2. I Have Nothing (Film Version)
3. I’m Every Woman (Clivilles & Cole House Mix I Edit)
4. Run to You (Film Version)
5. Queen of the Night (Film Version)
6. Jesus Loves Me (Film Version)
7. Jesus Loves Me (A Capella Version)
8. I Will Always Love You (Film Version)
9. I Have Nothing (Live)
10. Run to You (Live)
11. Jesus Loves Me / He’s Got The Whole World In His Hands (Live)
12. Queen of the Night (Live)
13. I Will Always Love You (Live)
14. I’m Every Woman (Live)

Latem stacja Showtime wyemitowała dokument, “Whitney: Can I Be Me”, w reżyserii Nicka Broomfielda.

Przypomnijmy, że w filmie “Bodyguard” z 1992 roku mogliśmy podziwiać Whitney Houston w roli gwiazdy pop, którą ktoś próbuje zamordować. Jej jedynym obrońcą jest osobisty ochroniarz – w tej roli zobaczyliśmy Kevina Costnera. W planach był remake z udziałem Rihanny, ale na razie nowa wersja nie powstała.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Jej ostatnie, aktorskie i muzyczne dokonaniem to film “Sparkle” i towarzyszący mu soundtrack.

W latach 80. Houston była pierwszą afroamerykańską artystką, która regularnie pojawiała się w stacji MTV. Jej pierwszy longplay stał się najlepiej sprzedającym się albumem debiutanckim solowej artystki w historii. Wokalistka była też pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście Billboard Hot 100. Podczas ponad 25-letniej kariery jej albumy i single rozeszły się w nakładzie przekraczającym 170 milionów egzemplarzy.

Poniżej można przypomnieć sobie oryginalny numer.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato szczerze o swoich problemach (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!