MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleRocktober Fest 2015 – wraca kultowa impreza!

Rocktober Fest 2015 – wraca kultowa impreza!
R

REKLAMA
REKLAMA

Eska ROCK obchodzi w tym roku 11-ste urodziny. Z tej okazji na antenę wraca kultowa akcja specjalna stacji – Rocktober Fest 2015.

Jej zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd muzyki rockowej oraz słuchaczy Eski ROCK, który odbędzie się 3 listopada w warszawskim klubie Palladium.

REKLAMA

Urodzinowa akcja specjalna Eski ROCK „Rocktober Fest 2015” wystartowała 5 października. W ramach akcji słuchacze wybierają rockowy top wszechczasów, czyli 500 najważniejszych rockowych utworów w historii. Głosują na 2 sposoby – wskazują piosenki z listy na specjalnej stronie internetowej lub zgłaszają własną propozycję.

W obu przypadkach muszą uzasadnić swój wybór. Od poniedziałku do piątku dziennikarze Eski ROCK w cogodzinnych wejściach antenowych będą dzwonić do słuchaczy, którzy wzięli udział w zabawie. Nagrodą w konkursie są ekskluzywne zaproszenia na finał akcji – najbardziej rockową imprezę w Polsce, czyli Rocktober Fest Party.

Na koncertowej scenie Eski ROCK wystąpią: prezenter i gospodarz programu „Kultowa Godzina” w Esce ROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski wraz z zespołem Revolver!, Terrific Sunday, Neony. Gwiazdą wieczoru będzie formacja Power of Trinity.

Rocktober Fest to urodzinowa akcja specjalna Eski ROCK. Podczas wielkiego finału – Rocktober Fest Party przed słuchaczami, którzy wzięli udział i wygrali w zabawie antenowej, występują rockowi artyści sceny polskiej i zagranicznej.

W poprzednich edycjach zagrali: Ira, Luxtorpeda, Myslovitz, Lipali, Hard-FI, Hey, Uniqplan, What now, Hurricane Dean.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA