MUZOTAKTKonkursyWynikiEd Sheeran: Wygraj bilet na koncert w Polsce!

Ed Sheeran: Wygraj bilet na koncert w Polsce!
E

REKLAMA
REKLAMA

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Ed Sheerana, który odbędzie się w Warszawie 12 sierpnia 2018 roku. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran wystąpi dwa razy w Polsce! Pierwszy koncert odbędzie się 11 sierpnia 2018, drugi zaś dzień później, czyli 12 sierpnia 2018 na PGE Narodowym.

Specjalnie dla Was mamy dwa podwójne na drugi koncert Eda! Bilety oferowane w konkursie dotyczą tylko płyty głównej (poniżej prezentujemy mapkę).

Ed Sheeran obecnie jest jednym  z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum.

REKLAMA

Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonawca w historii zagrał tutaj trzy wyprzedane koncerty z rzędu.

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed Sheeran umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”.

Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń.

W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór „Galaway Girl”. Na całym świecie płyta „÷” sprzedała się w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.

Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

plan sektorów

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pięć razy starała się o rolę do filmu Woody’ego Allena

KONKURS ED SHEERAN!

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Eda, który odbędzie się 12 sierpnia 2018 – płyta główna. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i polubią nasz fanpage: MUZOTAKT.pl 

Ile kosztowała najdroższa gitara Eda i jak to była marka? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 stycznia 2018 roku na email: redakcja@muzotakt.pl

[contact-form-7 id=”17166″ title=”Konkurs”]

WYNIKI KONKURSU:
Podwójne zaproszenie na koncert Eda wygrywa:
Dorota Lipińska z Głogowa – serdecznie gratulujemy!

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA