Cardi B i Bruno Mars – Finesse: Zobacz teledysk z lat 90-tych!

Cardi B i Bruno Mars połączyli siły w nowej wersji piosenki “Finesse” pochodzącej z jego ostatniej płyty, “24K Magic”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Raperka Cardi B, która zdobywa coraz większą popularność, udziela się w remiksie nagrania “Finesse” Bruno Mars i występuje w towarzyszącym teledysku.

Wideo zainspirowane jest sitcomem z lat 90., “In Living Color” z Jimem Carreyem w jednej z głównych ról. Klip pełen tańca i wielobarwnych ciuchów można obejrzeć poniżej.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką.

W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Jej pierwszy oficjalny singel, “Bodak Yellow”, dotarł na szczyt notowania Billboardu i otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance.

22 grudnia Cardi B wypuściła singel “Bartier Cardi” z udziałem 21 Savage. Pod koniec października do sieci trafił utwór “Motor Sport” zrealizowany przez Cardi B i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos nagrała piosenkę “Lick”.

Bruno Mars będzie gwiazdą tegorocznego festiwalu Open’er. Wokalista ma na koncie 5 statuetek Grammy i ponad 100 milionów sprzedanych płyt.

Zadebiutował w 2010 roku longplayem “Doo-Wops & Hooligans”. Druga płyta Amerykanina to “Unorthodox Jukebox” z grudnia 2012 roku. W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór “Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu. Najnowszy album Bruno Marsa, “24K Magic”, miał premierę w listopadzie 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Sławomir największą gwiazdą Sylwestra 2017 – Miłość w Zakopanem

zespoły weselne