MUZOTAKTNEWSYHotPlotaIdris Elba ostro krytykuje Cardi B! "To co mówi to głupota"

Idris Elba ostro krytykuje Cardi B! “To co mówi to głupota”
I

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Idris Elba mocno skrytykował ostatnie wypowiedzi Cardi B na temat pandemii koronawirusa.

Znana z niewyparzonej gęby Cardi B tym razem wymyśliła, że celebryci bez symptomów choroby mają dostęp do testów na koronawirusa, podczas gdy inni z wyraźnymi symptomami muszą czekać nawet tydzień na test. Artystka dodała też, że sławne osoby są opłacane by mówiły, że cierpią na koronawirusa.

– Pomysł, że ktoś taki jak ja otrzyma zapłatę za stwierdzenie, że ma koronawirus to absolutna bzdura – mówi Idris Elba. – Co to za głupota. Jaki niby miałbym w tym zysk żeby siedzieć w domu zamknięty z żoną? Nawet nie próbuję zrozumieć logiki takiego myślenia.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

Idris Elba to jedna z pierwszych gwiazd filmowych, która poinformowała o zarażeniu koronawirusem. Chorzy są także Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Olga Kurylenko, Itziar Ituño oraz Kristofer Hivju. O zarażeniu poinformował także następca tronu książę Karol. Choć Idris Elba obawiał się o swoją reakcję na patogen z powodu astmy zarówno on jak i jego żona Sabrina czują się dobrze. Ta sytuacja skłoniła jednak aktora do podzielnie się swoimi przemyśleniami, co aktor uczynił podczas wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey.

Jedną z niewielu zalet tego dramatu jest to, że jesteśmy zmuszeni myśleć i działać razem jako ludzie – mówi Idris Elba. – Zniszczyliśmy nasz świat i nic dziwnego, że nasz świat reaguje. Nic dziwnego, że pojawił się wirus, który nas spowolni, a ostatecznie sprawi, że będziemy inaczej myśleć o naszym świecie i nas samych.

Materiały promocyjne partnera

Idris Elba ma na koncie album “Murdah Loves John (The John Luther Character Album)”. Aktor pracował ostatnio na planie filmu “The Suicide Squad” Jamesa Gunna.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Cardi B znów szokuje fanów
fot. instagram.com/iamcardib/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA