Utalentowana Iza Lach prezentuje dwa zupełnie nowe utwory! Nagrania powstały w ramach internetowego cyklu Red Bull Stripped Sessions, eksplorującego intymne i emocjonalne konteksty muzyki.

Nagrania powstały w ramach internetowego cyklu Red Bull Stripped Sessions, eksplorującego intymne i emocjonalne konteksty muzyki. Premierowym piosenkom towarzyszą studyjne klipy.

Kilka tygodni temu Iza Lach udała się do Red Bull Studio w Londynie aby nagrać dwa utwory. To było ciekawe wyzwanie. – mówi Iza. Zagraliśmy dwa nowe kawałki, od dłuższego czasu przechowywane tylko w sekretnej szufladzie.

Nagraniowo był to nasz pierwszy raz w Londynie, więc chcieliśmy ten moment zaakcentować czymś nowym. – tłumaczy wokalistka.

Pierwszy z nich to „No Love Lost” – liryczna opowieść ze zmiennym tempem i hipnotyzującą melodią. Klip pozwala zobaczyć niesamowite emocje i poruszającą dynamikę, jaka wywiązuje się pomiędzy Izą a artystami z jej zespołu podczas nagrania.

Drugi utwór, któremu także towarzyszy niezwykły klip z nagrań w studio to „Foolish”. Ciepły, emocjonalny utwór o miłości z nieco zaskakującym finałem. Sama Iza żartuje na temat tytułu i kontekstu utworu: „Foolish” – napisany dla Sona Little, ale ostatecznie zaśpiewany przeze mnie. I “No Love Lost”… o tym, że i tak Sona Little kocham, chociaż mi się nie dograł do “Foolish”.

Utwór “Foolish” dostępny tu: http://www.redbull.com/en/music/episodes/1331753636693/polish-singer-iza-performs-foolish-for-red-bull-music

Iza Lach zadebiutowała w 2008. Szybko okrzyknięta “księżniczką polskiego popu”, kilka lat później została ulubienicą Snoop Dogga, znanego również jako Snoop Lion, z którym wzięła udział w wielu sesjach nagraniowych oraz nawiązała przyjaźń. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością Izy są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!