Gorąca Camila Cabello w sesji promującej nową płytę Camila!

20-letnia Camila Cabello to jedno z najgorętszych nazwisk na scenie latynoskiego popu. I nie ma co się dziwić, chyba każdy zna jej wielki przebój "Havana"!

Gorąca Camila Cabello w sesji promującej nową płytę Camila!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Fani już odliczają ostatnie godziny do premiery debiutanckiej płyty Camili. Już jutro, tj 12 stycznia 2018 roku Camila Cabello wydaje debiutancki solowy album zatytułowany po prostu “Camila”. Singiel “Havana” oraz “Never be The Same”, podbijają listy przebojów oraz rankingi sprzedaży utworów w ponad 80 krajach!!!

Kim jest Camila Cabello? Urodziła się 3 marca 1997 roku na Hawanie. Gdy miała 5 lat wraz z rodziną przeniosła się do Miami na Florydzie. Szerszej publiczność dała się poznać w 2012 roku, gdy wzięła udział w przesłuchaniach do programu “X Factor”.

Na etapie boot camp juror Simon Cowell postanowił stworzyć zespół z pięciu uczestniczek. W skład grupy nazwanej Fifth Harmony weszły Camila Cabello, Ally Brooke Hernandez, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen i Lauren Jauregui.

Ostatecznie formacja zajęła trzecie miejsce w “X Factor”, podpisując potem kontrakt płytowy z wytwórnią Cowella – Syco Music.

W grudniu 2016 roku Camila Cabello odeszła z grupy Fifth Harmony.

Jednym z powodów, dla którego podjęła taką decyzję, miało być traktowanie dziewczyn w zespole jak obiektów seksualnych. Decyzja wzbudziła gorące dyskusje wśród fanów.

“Często zdarza się, że ludzie próbują traktować cię przez pryzmat seksu po to, żeby zdobyć więcej uwagi. Niestety, to jest sprzedaż poprzez seks. Zbyt wiele razy czułam się z tym bardzo niekomfortowo i w końcu musiałam z tym skończyć” – mówiła wokalistka Lenie Dunham.

Camila Cabello debiutuje solo!

Płytę “Camila” wokalistka traktuje jako “zamknięcie kolejnego rozdziału życia”. Przed premierą listy przebojów podbił singel “Havana” z gościnnym udziałem Yung Thuga. Teledysk ma już ponad 420 mln wyświetleń, a sama wersja audio zdobyła ponad 482 mln odtworzeń.

Nie licząc dorobku z Fifth Harmony, Camila zdobyła już kilkadziesiąt nagród, w tym m.in. MTV EMA i cztery statuetki Teen Choice Awards.

Na płycie “Camila” znajdzie się dziesięć nowych piosenek, w tym znany singiel “Never Be The Same” i “Havana”. Utwory “Crying in the Club” i “I Have Questions”, które zostały wydane tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, nie są uwzględnione na płycie.

▸ Przeczytaj również: The Black Eyed Peas bez Fergie (posłuchaj kawałka Street Livin’)

Lista piosenek – Camila Cabello – Camila:

01 – Never Be the Same
02 – All These Years
03 – She Loves Control
04 – Havana
05 – Inside Out
06 – Consequences
07 – Real Friends
08 – Something’s Gotta Give
09 – In the Dark
10 – Into It
11 – Never Be the Same (Radio Edit)

[buybox-widget category=”music” name=”Camila” info=”Camila Cabello”]

Camila Cabello
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Gorąca Camila Cabello w sesji promującej nową płytę Camila!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!