MUZOTAKTTeledyskiStromae i Camila Cabello w Willi Miłości

Stromae i Camila Cabello w Willi Miłości
S

Pochodzący z trzeciego, świetnie przyjętego przez fanów i krytyków albumu studyjnego Stromae, utwór nabiera teraz zupełnie nowego wymiaru.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Stromae wydaje swój najnowszy singiel „Mon Amour”! Piosenka jest efektem współpracy z urodzoną na Kubie amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i aktorką Camilą Cabello.

Zmysłowy wokal Camili Cabello idealnie łączy się z charakterystycznym barytonem belgijskiej supergwiazdy, tworząc niezaprzeczalną podstawę ścieżki dźwiękowej na lato. Utwór został wyprodukowany przez młodszego brata Stromae, Luca Van Havera.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Premierze towarzyszy zabawny oficjalny teledysk w reżyserii duetu Julien & Quentin. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym programie telewizyjnym „Villa Mon Amour”. Dziesięciu uczestników (w tym postaci grane przez Stromae i Camilę) nie waha się wykorzystać wszystkich swoich zasobów, aby wygrać program. Przyjaźń i zdrada są nieuniknione.

Jak podkreśla Luc, teledysk jest „daleki od wyśmiewania reality”: – W tych postaciach jest po trochu każdego z nas.

Materiały promocyjne partnera

Paul Van Haver, znany lepiej jako Stromae, spotkał Camilę Cabello na tegorocznej Met Gali. Artyści szybko się dogadali. Ku zaskoczeniu Stromae, Camila wyznała, że kocha jego najnowszy album „Multitude”, a zwłaszcza „Mon Amour”. Stromae natychmiast zasugerował, żeby spróbowali wspólnie nad czymś popracować – tak narodziło się nowe „Mon Amour”.

Cieszący się międzynarodowym uznaniem artysta, tekściarz, performer, producent, projektant i reżyser wydał tej wiosny swój trzeci album studyjny „Multitude”. Płyta otrzymała uznanie takich mediów jak „The New York Times”, „Rolling Stone”, Pitchfork, NPR i niezliczonej ilości innych szanowanych publikacji i krytyków. Dwunastościeżkowe arcydzieło zostało skomponowane przez Stromae i wyprodukowane przez jego twórczą wytwórnię Mosaert. Płyta zawiera single „Santé”, „L’enfer” i „Fils De Joie”.

Już 13 sierpnia Stromae zachwyci polskich fanów na FEST Festival w Chorzowie.

Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA