Arash – Dooset Daram feat Helena: Premiera teledysku! Będzie hitem?

Pamiętacie hity jak Broken Angel, One Day czy Pure Love? Arash, irański wokalista ze szwedzkim paszportem powraca i to w wielkim stylu! Na MUZOTAKT.pl możecie zobaczyć nowy teledysk.

Arash powraca na scenę muzyczną z nowym singlem “Dooset Daram”, do którego powstał teledysk. Kawałek zapowiada nowy album Arasha, którego premiera jeszcze w tym roku.

Piosenkarz i producent muzyczny do współpracy zaprosił ponownie wokalistkę Helenę Josefsson, współpracowniczkę Pera Gessle z Roxette. Wcześniej współpracowali razem ze sobą przy takich piosenkach jak “Broken Angel”, “Pure Love”, “One Day” czy “Arash”.

Singiel dostępny jest w serwisach cyfrowych w 3 wersjach: http://hyperurl.co/arashsingle

1. Dooset Daram [feat. Helena] [Radio Version]
2. Dooset Daram [feat. Helena] [Filatov & Karas Remix]
3. Dooset Daram [feat. Helena] [Filatov & Karas Extended]

Arash Labaf to mieszkający w Szwecji wokalista, tancerz i producent, urodził się w 1977 roku w stolicy Iranu, Teheranie.

Otrzymał imię perskiego bohatera, symbolizujące poświęcenie dla ojczyzny. Arash dorastał w Iranie, ale jako 10-latek wraz z rodziną wyjechał do Szwecji i zamieszkał w Uppsali. Po kolejnych pięciu latach przeniósł się na stałe do Malmö.

Na muzycznym rynku zadebiutował w 2004 roku, tuż po ukończeniu college’u. Dał się poznać jako kompozytor i producent. Na europejskich listach przebojów dance zagościły single “Boro Boro” i “Temptation”. W czerwcu 2005 roku ukazał się jego pierwszy album, zatytułowany “Arash”.

Wokalista nagrał także rosyjską wersję “Temptation”, która wspięła się na szczyt tamtejszych list przebojów. Arash triumfy święcił również na Ukrainie, w Tadżykistanie, Grecji, Turcji, Słowacji, Czechach oraz w Szwecji. Wraz z DJ-em Aligatorem, który również ma perskie korzenie, stworzyli oficjalny utwór irańskiej reprezentacji piłkarskiej na Mistrzostwa Świata w 2006 roku.

W swojej twórczości, do klubowych brzmień, artysta dodaje orientalne klimaty za sprawą języka perskiego, w którym śpiewa swoje utwory.

Dyskografię Arasha zamyka album “Superman” (2014), na którym znalazły się utwory z udziałem m.in. Seana Paula, T-PainaHeleny. Piosenka “One Day” z udziałem tej ostatniej ma już ponad 47 mln odsłon.

W 2016 r. wokalista po raz kolejny przypomniał o sobie wydając singla “OMG” ze Snoop Doggiem. Do tej pory klip zanotował ponad 104 mln odtworzeń, stając się największym sukcesem w dorobku szwedzkiego Irańczyka.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Zobacz teledysk Arash – Dooset Daram feat Helena

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!